«Останній Бастіон» приєднується до інформаційної підтримки загонів ТрО

ПОЛТАВА
10 лютого, 11:58
«Останній Бастіон» приєднується до інформаційної підтримки загонів ТрО

Наперекір шантажу кремлівського "бункерного щура" щодо масштабного вторгнення московської орди, українці готуються до тотального опору.

Відповідне повідомлення виклали на Facebook-сторінці Окремого батальйону територіальної оборони міста Кременчук, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Наша редакція всіляко підтримує оголошену просвітницьку кампанію з метою інформування громадян, зокрема жителів Полтавщини, у важливості сприяння розвитку та поповнення особового складу вказаного роду військ.

Ми переконані, наявність розвинутої системи Територіальної оборони допоможе відбити будь-яке бажання ворогів із РФ перетинати кордон нашої суверенної держави.

«У теперішніх умовах, як можна швидше, маємо організувати систему з широким залученням всіх верств охочих. Дуже важливу роль у цьому відіграє інформаційна кампанія. Закликаємо інтернет-ресурси відгукнутися і підтримали нашу рекламну кампанію з розміщенням матеріалів», – зазначили у Кременчуцькому Окремому батальйоні ТрО.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", в Україні запрацювала "гаряча лінія" Командування сил Територіальної оборони.

Читайте також:
Війна
Безпека тилу – один із найважливіших чинників війни, тому у західних областях активно тренують бійців поборювати ворожих диверсантів.
14 липня, 08:01
Війна
Агресивну війну розв'язану росією проти волелюбної України можна виграти не автоматом, а виключно ракетами, літаками та артилерією.
12 липня, 18:12
Війна
Попри щоденні провокації ворожих пропагандистів і гучні заголовки у вітчизняній пресі, жителів української столиці просять не панікувати.
05 липня, 21:15
Війна
Керівник оборони Миколаєва генерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко переконаний, в України виник шанс, якого не було досі.
16 червня, 09:18
Війна
Вітчизняні гармаші, відомі як "боги війни", ні на день не припиняють контрбатарейну дуель із російськими окупантами у Запорізькій області.
31 травня, 07:45
Війна
Піхота Збройних Сил України - міць, стійкість, перемога!
06 травня, 15:27