«Останній Бастіон» вітає головреда з врученням бойової нагороди

ВІЙНА
17.08.2022, 09:29
«Останній Бастіон» вітає головреда з врученням бойової нагороди

Наш головний редактор Дмитро Савченко, який з 24 лютого перебуває на фронті боронячи Україну, отримав нагороду за свій Чин на передовій.

Відзнаку Головнокомандувача Збройних Сил України особисто вручив легендарний командир 1 Окремої штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор", Герой України Дмитро Коцюбайло (за позивним "Да Вінчі").

Урочисте нагородження незламного українського захисника, колишнього політв'язня, а нині ще й видавця та нашого головного редактора відбулося в умовах фронту, коли над головами буквально ворожі кулі свистять.

Ось, як прокоментував подію сам Дмитро Савченко: «Пуританська простота, відсутність пишноти та побратимський стрій додають цьому атмосферному дійству особливої цінності в особистісній системі координат».

Редакція медіаагенції "Останній Бастіон" щиро вітає головреда з отриманням заслуженої нагороди, а також бажає всіх гараздів і звитяжних подвигів у борні проти російських окупантів!

Слава Україні та її нескореним Героям!
«Останній Бастіон» вітає головреда з врученням бойової нагороди_1
«Останній Бастіон» вітає головреда з врученням бойової нагороди_3
«Останній Бастіон» вітає головреда з врученням бойової нагороди_5
Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Війна
Унікальну операцію зі встановлення контролю над "Вишками Бойка" провели силами підрозділів ГУР МО України
11 вересня, 14:05
Війна
ВМС показали, як знищили російський катер з десантом
04 вересня, 06:53
Війна
Східний фронт палає від щоденних вогневих ударів окупаційно-терористичного контингенту РФ, який активно застосовує смертоносні дрони.
01 вересня, 20:28
Війна
Україна знищила або пошкодила щонайменше 24 літаки в російському тилу, тимчасово окупованих Криму та Білорусі за час великої війни
31 серпня, 06:26
Війна
Найкращий подарунок до свята від вітчизняного Конструкторського бюро "Луч" та воїнів Військово-морських сил Збройних Сил України.
24 серпня, 22:31
Війна
Адже тільки озброївшися, незламна і волелюбна українська нація стала нарешті на весь зріст й більше не схилиться перед гнобителями.
24 серпня, 19:47