«Останній Бастіон» вітає Сталіну Чубенко з Днем народженням

ПОЛТАВА
08.12.2023, 14:25
«Останній Бастіон» вітає Сталіну Чубенко з Днем народженням
Фото: Останній Бастіон

Мама незламного українського патріота з Краматорська, закатованого російськими окупантами, юнака Степана Чубенка відзначає ювілей.

Шановна пані Сталіно, прийміть найщиріші вітання від усієї редакції «Останнього Бастіону» та найкращі побажання у цю святкову днину, яку не вдасться затьмарити агресору!

Попри мученицьку загибель сина Ви з гідною подиву багатьох мужністю змогли стати криголамом українського національного спротиву на Донеччині, особливо тоді, коли більшість опустила руки.

Ви не змирилися з утратою найдорожчої для Вас людини, Стьопчика, а навпаки — продовжили його боротьбу і нині є орієнтиром для свідомих громадян: фронтовиків, волонтерів, громадських діячів, журналістів...

Якщо висловлюватись лінійно і зрозуміло — Ваш син приніс у жертву своє життя, аби ми, всі українці, могли жити вільно в українській Україні, а над нашим Краматорськом майоріли синьо-жовті прапори.

Пані Сталіна безхмарна та добросердечна волонтерка, харизматичний педагог і активістка Донецького краю із важким шляхом за плечима, якій ми бажаємо щастя, міцного здоров'я, сил та витримки.

З ювілеєм Вас, шановна пані Сталіно!
вибір редакції
Читайте також:
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57
Кримінал
Натомість в Україні прислуга сіоністів керує державою з Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.
02 січня, 21:21
Життя
Діти з окупованої торік росіянами перлини Приазов'я отримали іграшки, розмальовки, книжки та солодощі. Все це з рук наших захисників.
06.12.2023, 14:26