«Останній Бастіон» жорстко відповів «Роскомнадзору»

Виміри
30.12.2021, 10:48

Українцям Московія не указ! Радимо кремлівським структурам зайнятися власними проблемами, а не лізти зі своїми вимогами до інших.

Днями на електронну пошту "Останнього Бастіону" надійшов лист від "Роскомнадзору", в якому від нас вимагається прибрати матеріал, присвячений "Правому сектору". Так звана Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій марно переконує, що будь-які публічні згадки про діяльність правосекторівців, особливо Добровольчого Українського Корпусу, підпадають під статтю "екстремізм" чинного Карного кодексу РФ.

Подаємо скан листа для наочності висловлених претензій:

«Останній Бастіон» жорстко відповів «Роскомнадзору»_1

У нас викликає відвертий сміх подібне тлумачення кремлівськими цензорами окремо взятого матеріалу, присвяченого "Правому сектору". На відміну від хворих на голову працівників "Роскомнадзору", котрі відіграють одну з важливих ролей у поточній світовій гібридній війні, "Останній Бастіон" дотримується чіткої лінії та займає принципові позиції.

  • По-перше, жоден закордонний державний чи приватний орган не має права вказувати нам, що, як і коли публікувати, адже ми діємо у рамках чинного українського законодавства.
  • По-друге, виконавці волі Кремля мають спрямувати свої потуги на боротьбу з внутрішніми екстремістами, перш за все бандою Владіміра Путіна, а також кланом Рамзана Кадирова та інших.
  • По-третє, у нас доволі прозора редакційна політика, спрямована на повсякденне і різнобічне патріотичне виховання сучасного українського суспільства, досі хворого вірусом меншовартості, залишеного у спадок двома московськими імперіями – царською та комуністичною, а тому коритися чи виконувати вимоги чужинців ми не будемо за жодних обставин.

Нам дуже приємно, що на Московії чиновники путінського режиму пильно стежать за діяльністю "Останнього Бастіону" і уважно читають наші матеріали. Дякуємо за систематичний моніторинг нашої інформаційної аґенції!

Проте нам би хотілося, щоби "Роскомнадзор" і подібні структури Кремля краще взялися за екстремістів із самої РФ, які дестабілізують міжнародну ситуацію та шантажують сусідів ракетними ударами з черговим відторгненням території. Насадити нам свій викривлений багатовіковою пропагандою світогляд у вас уже не вийде, тому просто визнайте програш і відповзіть.

Редакція "Останнього Бастіону" відверто і публічно заявляє, що не боїться жодних погроз Кремля або його прислуги. Ми продовжуватимемо й надалі висвітлювати правду і дійсність з української точки зору.

Слава Україні!

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Нардеп "Слуги народу" купив телевізійний канал
28.12.2021, 19:38
Сьогодні у читачів сайту "Цензор.Нет" виникли проблеми з доступом до новинного ресурсу
23.12.2021, 07:34
Фрагмент інтерв'ю з Геннадієм Сікаловим
09.12.2021, 10:28