От тобі й айн, цвай, драй, фрау Ангело.

Опінії
27.10.2022, 13:55
От тобі й айн, цвай, драй, фрау Ангело.

Світить і поліцай

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

«Лінія Оборони» постом «Первый камень в огород комсомолки?» актуалізувала давно жевріючу полеміку щодо ролі перманентної топ-жінки світу Ангели Меркель у відгодовуванні щура до кондицій агресивної, хворої на всю голову тварюки.

З висновками щодо явно не «шьонсте» фрау згодні. Чистісінька правда і про комсомольський бекграунд з чітко промальованим лівацьким креном у зрілі роки правління однією з держав сімки, і про суттєве спустошення мілітарного портфеля бундесверу, і перетворення ФРН на феод сировинних царьків рашки.

«Тітка Штазі» продовжує вперто відхрещуватися від звинувачень в очевидній помилковості прорашистських своїх рішень. Але в наростаючій лавині критики все чіткіше звучить інкримінація не помилковості, а «ворожості» її політики бундесу. Тут поліцай вже не просто маячить, а подзенькує кайданками. 

В пості ЛО натяк на аналогічні українські обставини з лідером шоу-бізнесу на посаді головнокомандуючого завуальований до непомітності.

А як на нас, якраз отут «аналогов є». І мають рацію ті колеги, котрі дотримуються принципу не маніпулювати правдою і часом. Відповідальність завжди на часі.

До трьох років перебування блазнів при владі в Україні ті ж претензії.

Хіба що з незначно відмінним антуражем. Там – ХДС, тут – СН, там – фрау Штазі, тут – Нелох, тут – «пєрєстать стрєлять», там – заморожування витрат на оборону (зокрема, у 2020 році бюджет бундсверу складав 12,45 % від державного, у 2021 – 9,41%).

А оце? Тут – якась патологічна жага зазирнути в баньки руського «самашедшого» (© у Ліни Костенко «українського»), там – переляк від гасла «Слава Україні!».

Гаразд, кайданки дзеленчать ще десь задалеко, між нашим постом і  оголошенням судових вироків винним у провокуванні щура на атаку на людство – неблизький шлях до Перемоги, майбутня зима з  понівеченою інфраструктурою і пекучі сльози невідворотних втрат.

Але дочекаємось і на газову фрау, і на нелоха без стратегії. Каже поліцай. 

Читайте також:
Світ
Зі 199 народних депутатів за ратифікацію протоколу про членство Суомі у Північноатлантичному альянсі висловилися 182, проти – 6.
27 березня, 20:23
Війна
Ресурсна федерація московії може припинити активні бойові дії, тимчасово зупинившися на вже загарбаних українських територіях.
20 березня, 17:43
Опінії
От в Індії переконані, що РФ під час війни стала тільки сильнішою. А у Мексиці, що Україні варто нарешті припинити чинити опір агресору...
17 березня, 17:55
Економіка
На другий рік широкомасштабної воєнної агресії проти України, Росія встояла економічно, налагодивши "тіньові постачі" з країн-сусідів.
04 лютого, 20:44
Світ
Відень і Будапешт вирішили зміцнити двосторонні зв'язки на тлі геноцидної війни в Україні, воліючи не протистояти агресії РФ.
02 лютого, 21:00
Опінії
«Мы пытались высрать отношения с Западом, и с НАТО», – ось чи не єдиний зафіксований випадок, коли Владімір Путін сказав правду...
29.10.2022, 08:45