От тобі й айн, цвай, драй, фрау Ангело.

Опінії
27.10.2022, 13:55
От тобі й айн, цвай, драй, фрау Ангело.

Світить і поліцай

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

«Лінія Оборони» постом «Первый камень в огород комсомолки?» актуалізувала давно жевріючу полеміку щодо ролі перманентної топ-жінки світу Ангели Меркель у відгодовуванні щура до кондицій агресивної, хворої на всю голову тварюки.

З висновками щодо явно не «шьонсте» фрау згодні. Чистісінька правда і про комсомольський бекграунд з чітко промальованим лівацьким креном у зрілі роки правління однією з держав сімки, і про суттєве спустошення мілітарного портфеля бундесверу, і перетворення ФРН на феод сировинних царьків рашки.

«Тітка Штазі» продовжує вперто відхрещуватися від звинувачень в очевидній помилковості прорашистських своїх рішень. Але в наростаючій лавині критики все чіткіше звучить інкримінація не помилковості, а «ворожості» її політики бундесу. Тут поліцай вже не просто маячить, а подзенькує кайданками. 

В пості ЛО натяк на аналогічні українські обставини з лідером шоу-бізнесу на посаді головнокомандуючого завуальований до непомітності.

А як на нас, якраз отут «аналогов є». І мають рацію ті колеги, котрі дотримуються принципу не маніпулювати правдою і часом. Відповідальність завжди на часі.

До трьох років перебування блазнів при владі в Україні ті ж претензії.

Хіба що з незначно відмінним антуражем. Там – ХДС, тут – СН, там – фрау Штазі, тут – Нелох, тут – «пєрєстать стрєлять», там – заморожування витрат на оборону (зокрема, у 2020 році бюджет бундсверу складав 12,45 % від державного, у 2021 – 9,41%).

А оце? Тут – якась патологічна жага зазирнути в баньки руського «самашедшого» (© у Ліни Костенко «українського»), там – переляк від гасла «Слава Україні!».

Гаразд, кайданки дзеленчать ще десь задалеко, між нашим постом і  оголошенням судових вироків винним у провокуванні щура на атаку на людство – неблизький шлях до Перемоги, майбутня зима з  понівеченою інфраструктурою і пекучі сльози невідворотних втрат.

Але дочекаємось і на газову фрау, і на нелоха без стратегії. Каже поліцай. 

Читайте також:
Світ
Трамп може позбавити Європу американської військової присутності.
09 грудня, 18:12
Світ
Військово-політичний режим у Тегерані не втручатиметься у війну Ізраїля проти Палестини. Шиїти вкотре надурили довірливих сунітів.
08 грудня, 08:12
Світ
Віднині отримати багряний паспорт із золотим німецьким орлом стане складніше. Прохач має заприсягтися, що визнає право Ізраїля на існування.
07 грудня, 21:55
Світ
Москва спровокувала тектонічні зрушення у геополітиці для відновлення імперського статусу. Але її пекінський господар має власні плани.
04 грудня, 13:16
Світ
У Брюсселі з Вашинґтоном не сподіваються на українську перемогу у війні проти росії. І це є дуже велика помилка західного істеблішменту.
27 листопада, 11:37
Блоги
Кирило Шевченко готується до суду в Австрії, де НАБУ та САП будуть вимагати його екстрадиції в Україну.
14 вересня, 16:42