OXAGON — перше у світі плавуче місто

03.12.2021, 11:33
OXAGON — перше у світі плавуче місто
Фото: google

Саудівська Аравія не перестає дивувати світ своїми революційними проєктами та технологічними дивами

Oxagon — це величезне місто восьмикутної форми, яке розташується у водах Червоного моря. За словами своїх творців, воно стане найбільшою у світі плавучою конструкцією.

Крім житлових районів у ньому розмістяться офісні та промислові будівлі, величезні портові споруди та престижні навчальні заклади, завдяки яким країна отримає додаткове інвестування, нові робочі місця та підвищить свою туристичну привабливість.

Окрім зовнішньої пишності та технологічних інновацій, Oxagon стане великим логістичним центром Близького Сходу, оскільки він розташований неподалік Суецького каналу, на який припадає приблизно 13% світової торгівлі.

На думку генерального директора проєкту Надмі Аль-Наср "OXAGON зробить стрибок в епоху Четвертої промислової революції".

Він стане справжнім когнітивним містом, в якому гармонійно уживатимуться люди, технології, а також природне оточення з усіма його мешканцями.

Когнітивне місто — це найвищий рівень інтерграції сучасних технологій у життя громадян, коли соціальне середовище буквально оживає, звільняючи людину від виконання побутових обов'язків та господарських завдань.

Читайте також:
Світ
Турецька компанія Baykar Makina зареєструвалась в Україні та придбала ділянку для будівництва заводу
08 серпня, 13:03
Життя
Британська компанія завдяки штучному інтелекту розшифрувала структуру понад 200 мільйонів білків, які наразі відомі науці
29 липня, 14:55
Життя
Тепер усе складне стало зрозумілішим завдяки доступному роз'ясненню від кваліфікованих професіоналів.
23 липня, 20:36
Війна
Робопес від Boston Dynamics допоможе Україні з розмінуванням
23 червня, 12:32
Світ
Це був 13-й політ ракети-носія Falcon 9
18 червня, 12:15
Світ
Starlink вже подав заявку до Федеральної комісії зв’язку США, щоб отримати дозволи на активацію
12 червня, 16:21