OXAGON — перше у світі плавуче місто

03.12.2021, 11:33
OXAGON — перше у світі плавуче місто
Фото: google

Саудівська Аравія не перестає дивувати світ своїми революційними проєктами та технологічними дивами

Oxagon — це величезне місто восьмикутної форми, яке розташується у водах Червоного моря. За словами своїх творців, воно стане найбільшою у світі плавучою конструкцією.

Крім житлових районів у ньому розмістяться офісні та промислові будівлі, величезні портові споруди та престижні навчальні заклади, завдяки яким країна отримає додаткове інвестування, нові робочі місця та підвищить свою туристичну привабливість.

Окрім зовнішньої пишності та технологічних інновацій, Oxagon стане великим логістичним центром Близького Сходу, оскільки він розташований неподалік Суецького каналу, на який припадає приблизно 13% світової торгівлі.

На думку генерального директора проєкту Надмі Аль-Наср "OXAGON зробить стрибок в епоху Четвертої промислової революції".

Він стане справжнім когнітивним містом, в якому гармонійно уживатимуться люди, технології, а також природне оточення з усіма його мешканцями.

Когнітивне місто — це найвищий рівень інтерграції сучасних технологій у життя громадян, коли соціальне середовище буквально оживає, звільняючи людину від виконання побутових обов'язків та господарських завдань.

Читайте також:
Світ
Штучний інтелект (ШІ) може позбавити роботи частину працівників, насамперед у сфері телефонної та онлайн-підтримки.
вчора, 08:25
Опінії
Провели цікаве дослідження на тему: «Чи погіршує Apple роботу попередніх iPhone із виходом нових моделей?»
16 вересня, 16:51
Світ
Contec Australia завершила будівництво двоповерхового житла заощадивши 22% у порівнянні з традиційним будівництвом.
13 вересня, 07:15
Світ
Японія – це країна з обмеженим простором, великим населенням і гострою потребою в чистій енергії.
10 вересня, 08:18
Світ
NVIDIA показала процесор для роботів потужніший за суперкомп’ютер Jaguar.
28 серпня, 18:01
Війна
Ворог фіксує удари в реальному часі.
19 серпня, 12:22