OXAGON — перше у світі плавуче місто

03.12.2021, 11:33
OXAGON — перше у світі плавуче місто
Фото: google

Саудівська Аравія не перестає дивувати світ своїми революційними проєктами та технологічними дивами

Oxagon — це величезне місто восьмикутної форми, яке розташується у водах Червоного моря. За словами своїх творців, воно стане найбільшою у світі плавучою конструкцією.

Крім житлових районів у ньому розмістяться офісні та промислові будівлі, величезні портові споруди та престижні навчальні заклади, завдяки яким країна отримає додаткове інвестування, нові робочі місця та підвищить свою туристичну привабливість.

Окрім зовнішньої пишності та технологічних інновацій, Oxagon стане великим логістичним центром Близького Сходу, оскільки він розташований неподалік Суецького каналу, на який припадає приблизно 13% світової торгівлі.

На думку генерального директора проєкту Надмі Аль-Наср "OXAGON зробить стрибок в епоху Четвертої промислової революції".

Він стане справжнім когнітивним містом, в якому гармонійно уживатимуться люди, технології, а також природне оточення з усіма його мешканцями.

Когнітивне місто — це найвищий рівень інтерграції сучасних технологій у життя громадян, коли соціальне середовище буквально оживає, звільняючи людину від виконання побутових обов'язків та господарських завдань.

Читайте також:
У «Примарний флот» входять чотири надводні роботи
вчора, 12:34
Представлені зразки, зовні схожі на Т-90, Т-72, Т-14 на платформі «Армата» БМП-3 та БРДМ
вчора, 09:17
Коли це серійно робитиме Україна?
19 січня, 09:56
На Facebook подано позов до Британського суду на $3,2 млрд
16 січня, 19:35
Розробник комплексу – концерн “МПО “Гидпроприбор”
13 січня, 15:52
Комплекс розміщується в транспортному контейнері
13 січня, 13:18