Палестинцям — концтабори, єврейським окупантам — чужі оселі

СВІТ
11 червня, 12:35
Палестинцям — концтабори, єврейським окупантам — чужі оселі

Ізраїльський режим спорудив у пустелі спеціальну катівню для підозрюваних у тероризмі жителів Ґази. До них застосовують нацистські тортури.

Про це свідчить приголомшливе журналістське розслідування, проведене та оприлюднене виданням The New York Times. Як вдалося з'ясувати, посеред пустки під назвою Неґєв інженерно-поліційні сили збудували концентраційний табір для палестинців.

Катування тисяч затриманих цивільних осіб у Ґазі та на Західному березі річки Йордан включають введення металевих прутів в анальний отвір і використання електричного стільця. Журналісти встановили смерть від тортур щонайменше 35 людей, 5 з яких — підлітки.

Розташований концтабір у кібуці Сде-Тейман; дозвіл на перебування на його території видають у спеціальному відділі при командуванні ЦАХАЛ. Видання The New York Times наводить масу свідчень колишніх в'язнів (тих, кому вдалося довести свою невинність і вийти на волю), жорстокого поводження та утримання у нелюдських умовах.

Один із тих, хто вижив, розповів, що дізнавачі «примусили сісти на щось на кшталт розпеченої металевої палиці, і це було схоже на вогонь», а інший ув'язнений «помер після того, як йому в анус вставили електричний ціпок». Ці тортури застосовують до всіх, кого сіоністи підозрюють у тероризмі попри стать і вік.

На постійній основі заарештовані зазнають різних жорстких обмежень у побуті та поведінці. Наприклад, їм забороняють говорити голосніше, ніж пошепки, вставати чи спати без дозволу, піддають фізичним покаранням за будь-які провини, при цьому людей тримають тижнями в ангарах для військової техніки із зав'язаними очима та у наручниках за щодобової температури вище +35°C.

«Мене тримали в ув'язненні 32 дні, але здавалося, що минуло 32 роки. Бойовики ЦАХАЛ усіх нас вважають терористами ХАМАС, але довести цього не можуть, тому вибивають «зізнання» жахливими методами. Деякі, проходячи 9 кіл пекла, здаються. Ізраїльські силовики вважають, що ХАМАС регулярно використовує медиків у своїх цілях», — розповів водій швидкої допомоги Мухаммад аль-Курді, який був схоплений і зазнав катувань за те, що намагався пройти контрольно-пропускний пункт з Єґиптом у Рафаху.

35 із 4 000 палестинців, що пройшли через табір Сде-Тейман, померли, але сіоністи не дозволяють їх поховати за мусульманським обрядом, закопуючи серед пустелі. Правозахисники звинувачують ізраїльських силовиків у використанні зґвалтувань і катувань сексуального характеру.

«Нам вдалося отримати безліч свідчень систематичних дій такого роду щодо палестинців. Зараз в ізраїльських в'язницях, не тільки у Сде-Теймані, утримується близько 9 000 палестинців. Багато хто із них перебуває під так званим «адміністративним арештом» — цей захід влада вживає для утримання людей в ув'язненні на невизначений термін без пред'явлення будь-яких звинувачень чи доказів та проведення судового розгляду. Ізраїль усі ці звинувачення заперечує й переслідує тих, хто викриває факти про подібні злочини», — зауважили американські журналісти.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» уже повідомляла, як торік західна преса допомогла ізраїльському режиму фальсифікувати відомості про масові злочини бойовиків ХАМАС. Правду віднаходити складно, але можливо.

Читайте також:
Новини
Президент США заявив, що не очікує підписання угоди про припинення вогню у Секторі Гази в найближчому майбутньому.
вчора, 10:26
Новини
Всі мусульманські країни повинні об'єднатися заради спільної мети. Вона полягає у «розв'язанні остаточного питання з ізраїльським режимом».
31 травня, 08:29
Світ
Чим довше триває воєнна операція у Ґазі, тим більше з'являється правди про наміри сіоністів. Винищення палестинців планувалося давно.
27 травня, 12:34
Світ
Міжнародно визнана влада найбіднішої арабської країни оголосила про домовленості до річниці об'єднання. Іранські маріонетки поки мовчать.
23 травня, 08:20
Світ
Відомий американський єврей, який заснував соціальну мережу «Facebook», активно залучений у війну за Ґазу. Він співпрацює із ЦАХАЛ і МОССАД.
21 травня, 12:27
Світ
Аятола Ібрагім Раїсі у політичному плані був цілковито декоративною фігурою. Натомість у релігійному становив небезпеку конкурентам.
21 травня, 08:18