«Панікер» Гіркін-Стрєлков як громовідвід російської «спецоперації»

ВІЙНА
14 червня, 06:45
«Панікер» Гіркін-Стрєлков як громовідвід російської «спецоперації»
Фото: Gazeta.ua

Російський терорист і окупант 2014 року – ґебіст Ігорь Стрєлков-Гіркін – нині виконує чітко поставлені Луб'янкою завдання в інформпросторі.

Відставний офіцер збройних сил ресурсної федерації, колишній полковник ФСБ, воєнний злочинець і учасник російської збройної агресії проти України відпрацьовує методички своїх кураторів.

За останні 110 днів риторика і дії цього керованого кремлівськими спеціальними службами персонажа істотно змінилися від бравурних переможних реляцій до панічних настроїв.

Гіркін-Стрєлков перестав бути "корисним ідіотом" Луб'янки, який не розуміє, щó, як і для кого він все це робить у поки доступному мережевому просторі.

Цей досвідчений ґебіст – справжній фанатик, ідейний прибічник "русского міра", адепт рашизму, а отже є найнебезпечнішим із тих наших ворогів, які можуть бути взагалі.

Маючи мізки, бойовий досвід і велику вислугу, він належить до найвойовничішої частини російських еліт, через що його не чіпають і, швидше за все, не чіпатимуть; бо бояться, і це факт.

У тих людей, хто стоїть за спиною Гіркіна-Стрєлкова є все, тож у разі вбивства або потрапляння цього ґебіста "на підвал", російське населення навряд чи буде сильно шоковане, а ось для внутрішніх "еліт" життя зіпсується вкрай.

Чому? – Ну, бо терорист і окупант, який весною 2014 року без бою захопив спершу Слов'янськ, а згодом і Донецьк, представляє тý саму групу людей, яка ще божевільніша за кремлівського бункерного щура з олігархічним оточенням.

Однак усі публічні заяви й виступи Гіркіна-Стрєлкова є відвертими, заздалегідь спланованими провокаціями, до того ж спрямованими у бік банди Владіміра Путіна, від якої теперішні "чорносотенці" вимагають більше української крові, ба навіть "ядерного попелу" для цивілізованого світу.

Відставний військовик і досвідчений ґебіст, попри реномé громовідводу російської влади, – аж ніяк не мем, не жарт і тим паче не ідіот, оскільки всі його слова несуть конкретний зміст: "перемога Москви над Києвом, а можливо і Заходом, за всяку ціну".

На 110 добу 8-річної агресії ресурсної федерації проти України всередині країни-окупанта триває справжнє внутрішнє протистояння "еліт" (приміром, ФСБ проти ГРУ), і чим завершиться ця гризня поки не зрозуміло.

Якщо коротко: слід очікувати як можливої громадянської війни, так і офіційного оголошення тотальної війни (наразі Кремль досі тлумачить події в Україні химерним поняттям новомови – "спеціальна військова операція").

Власне російське суспільство потихеньку закипає, закипають і самі військові кола, тому непередбачувана чаша рано чи пізно вибухне, вірогідно, заторкнувши й нас із вами.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що путінський режим нарешті захитався, відтак у поведінці поточної кремлівської команди зростають нервозність і панічні настрої.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Війна
В очікуванні ймовірного нападу сил агресора з білоруської території, наші захисники на Заході України продовжують зміцнювати кордон.
17:01
Війна
На Херсонщині лягли відпочити електроопори, які ведуть від Каховки до межі з Кримом
16:25
Війна
Окупанти, ймовірно, втратили сім літаків
13:55
Війна
Також Україна отримає значну кількість ракет для РСЗВ
10:13
Війна
8 жителів Донецької та Луганської областей, які нещодавно виїхали до Саранська, поклялися шанувати та дотримуватися законів РФ.
09:02
Війна
Замість того, щоби сприяти суцільній ізоляції росії, міжнародні структури паразитують на темі війни й воліють не помічати злочини окупантів.
08:13