Британська газета «The Independent» – іноземний рупор кремлівської пропаганди

СВІТ
09 червня, 19:23
Британська газета «The Independent» – іноземний рупор кремлівської пропаганди
Фото: Останній Бастіон

Родина російських олігархів Алєксандра і Євгєнія Лєбєдєва роками мала вплив на британське суспільство завдяки підконтрольним медіаресурсам.

Про це на своєму публічному Telegram-каналі написав вітчизняний військово-політичний оглядач з аналітичного центру "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко.

Він стверджує, що головним і водночас прихованим рупором кремлівської пропаганди на Туманному Альбіоні був не мовник "Russia Today", але газета "The Independent" із багатомільйонною аудиторією.

«Для тих, хто не в темі, поясню: з 2016 року я час від часу згадую у своїх матеріалах, що назване "британське" видання – ​​ніяке не британське. Це відвертий смітник російських спецслужб, який використовується для поширення російських інформаційно-психологічних спеціальних операцій у західному середовищі. Власне "The Independent" ще 30 років тому мав якийсь журналістський моноліт із характером, коли біля його витоків стояли вихідці з авторитетного видання "The Daily Telegraph" – Андреас Сміт, Стівен Ґловер і Метью Сімондс. Але хто зараз керує цим виданням та формує його інформаційну політику? Вірно, сімейство Лєбєдєвих – Алєксандр і його син Євгєній; саме вони володіють "The Independent" із березня 2010 року, а отже впливають на редакційну політику видання», – зауважив Олександр Коваленко.

Оглядач вітчизняного аналітичного центру "Інформаційний спротив" додає, що родину Лєбєдєвих кремлівські спецслужби навмисно інфільтрували у британське суспільство, з одного боку, задля контролю над олігархами-втікачами, а з іншого, – для здійснення прихованого дезінформаційного впливу на підданих Її Величності Королеви Елізабет II.

«Євгєній Лєбєдєв, обласканий долею бізнесмен, який за дивною обставиною є сином підполковника Першого головного управління Комітету державної безпеки Совєцького Союзу (ПГУ КГБ СССР) Алєксандра Лєбєдєва. Тож цілком зрозуміло, що цей російський бізнесмен, який дивним чином доріс до статусу олігарха є ще й політиком, одіозним і "гучним", але, головне, – членом Ради із зовнішньої та оборонної політики РФ», – підсумував Олександр Коваленко.

У зв'язку вищевикладеним українцям, як і достоту західним читачам різних засобів масової інформації слід сприймати будь-які новини й статті на шпальтах газети "The Independent" з усією прискіпливою скептичністю та надмірною критичністю.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що глобальні енергетична та продовольча кризи, спричинені російською агресією, витискають з інформпростору жертовність українського народу.

Британська газета «The Independent» – іноземний рупор кремлівської пропаганди_1
Читайте також:
Політика
Російські ботоферми та кібервійська розгорнули нову масштабну психологічну компанію з дискредитації корінного народу Кримського півострова.
18 липня, 17:00
Опінії
Новини про паспортизацію якоїсь російської падлюки – викликають у більшості українців лють. Причому більшу, аніж сам факт війни.
24 червня, 18:12
Опінії
Путінський режим розпочав нову інформаційно-психологічну спеціальну операцію. До неї залучили несамостійного білоруського диктатора.
04 червня, 17:09
Світ
У Ризі відбувся масовий пікет перед російським посольством проти терористичної діяльності військ агресора на українській території.
вчора, 19:23
Світ
Їм дали три дні для того, щоб покинути країну
вчора, 14:22
Світ
Досі непідконтрольна офіційному Баку територія Карабаху руками вірменських загарбників перетворюється на випалену пустку.
14 серпня, 19:27