ПАР приєднується до антиукраїнської коаліції РФ

СВІТ
05 травня, 19:56
ПАР приєднується до антиукраїнської коаліції РФ

Російсько-українська війна, так чи інше, зачіпає практично всі континенти на планеті, й Африка, як виявилося, – аж ніяк не виключення.

Яскравим свідченням є дозвіл виданий чиновниками ПАР підсанкційному вантажному літаку, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "The New York Times".

З'ясувалося, транспортне судно під назвою "Lady R", який належить російській компанії "Aviacon Zitotrans", днями допустили на військову авіабазу поблизу міста Преторія (адміністративна столиця країни – прим. ред.).

Вказаний літак цьогоріч у січні опинився у санкційному списку Міністерства фінансів США за підтримку бойових дій геноцидного типу, які вчиняє РФ на території України проти українського народу.

У Вашинґтоні стурбовані подібними кроками Преторії, адже це прямо залучає досі нейтральну Південно-Африканську Республіку у конфлікт на боці агресора.

Компанія "Aviacon Zitotrans" доставляла військову техніку по всьому світу, включаючи боєголовки та ракети, проте після 24.II.2022 стала транспортувати зброю у зворотному напрямку – виключно до РФ.

На свій захист південноафриканський міністр оборони Танді Модіз заявив, що «борт доставляє старе раніше невиконане замовлення на боєприпаси, й не становить загрози для третьої сторони».

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що влада ПАР неформально попередила кремлівського бункерного щура про можливий арешт у разі прибуття Владіміра Путіна на саміт BRICS.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Санкції санкціями, але західні партнери України продовжують масово спонсорувати геноцид нашого народу, поповнюючи казну держави-агресорки.
30 серпня, 18:23
Економіка
З травня 2022 року ресурсна федерація московії змогла успішно закупити західні запчастини для парку літаків на $1,2 мільярда.
23 серпня, 20:12
Світ
Після того як США та ЄС заборонили експорт автомобілів, російські покупці почали користуватися автотранспортом, що привозять через Вірменію.
05 серпня, 07:40
Політика
Західні партнери України не припиняють дивувати сталістю подвійних стандартів щодо росіян, особливо тих, які є спонсорами геноциду.
27 липня, 21:01
Економіка
Західний експорт ключових технологічних інновацій в електроніці, який потрібний РФ для її військової машини, повернувся на довоєнний рівень.
10 червня, 16:01
Економіка
За рік війни прибуток транснаціональних корпорацій, які вирішили залишитися працювати у РФ, зріс у 1,5 раза й продовжує зростати.
08 червня, 21:18