Парки можна було не закривати – головний санітарний лікар зізнався, що українців обдурили

ПОЛІТИКА
10.05.2020, 13:34
Віктор Ляшко
Віктор Ляшко
Фото: nv.ua

Навмисно підсилюючи тривогу, Віктор Ляшко сприяв погіршенню психічного здоров'я українців та збільшенню серцево-судинних захворювань.

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко визнав, що парки й сквери в Україні було вирішено закрити заради «психологічного впливу на українців», щоб у них з'явилося відчуття тривоги в зв'язку з пандемією коронавірусу.

Про це він сказав в ефірі «Україна 24».

Ляшко також зізнався, що навмисно викликав в українців почуття тривоги

«Ми коли закривали свого часу парки, робили обприскування доріг, це, знову ж таки, був питання не стільки впливу на епідеміологічний процес, скільки на психологічний процес. Коли відбулося закриття парків, пропало відчуття безпека, люди більше психологічно схилялися до того, що треба дотримуватися карантину. Відчуття тривоги посилилось», – поінформував Ляшко, відзначивши, що цю тактику, нібито, запозичили в інших країн – зокрема, у Китаю та Італії.

Разом з тим, як відомо, науковці традиційно радять мешканцям міст проводити більше часу в парках і скверах, «бо чим більше часу ви проводите на природі, тим меншими будуть ризики появи психічних проблем». І, що «достатньо 30-хвилинної прогулянки в парку для того, щоб покращити психічне здоров'я та настрій».

Вони стверджують, що прогулянки на свіжому повітрі допомагають зменшити рівень стресу та подолати тривожність. Це відбувається завдяки зниженню в організмі рівня гормонів стресу – адреналіну та кортизолу. Не варто забувати й про те, що мозок стимулює вироблення ендорфінів.

Також свіже повітря та велика кількість зелені сприяють зниженню тиску та позитивно впливають на певні ділянки мозку, пов'язані з ризиком виникнення психічних захворювань. Це дозволяє менше зосереджувати увагу на тривожних думках і налаштуватися на позитив.

Тож підсилюючи тривогу у співгромадян, Ляшко волею-неволею сприяв погіршенню психічного здоров'я українців та провокував збільшення серцево-судинних захворювань. Все це промовисто свідчить про рівень «професіоналізму» головного санітарного лікаря країни!

До слова, від серцево-судинних хвороб щодня (!) помирає близько тисячі українців, які потребують планових операцій, але не отримують зараз допомогу через запроваджений в країні карантин.

Читайте також:
Чергові вибори президента Естонської Республіки відбудуться у сесійній залі Рійґікоґу 30 серпня поточного року.
15 червня, 07:59
Вже відремонтовано близько 3500 будинків, які постраждали внаслідок обстрілів проросійських терористів.
05 червня, 09:51
Складна політична ситуація на міжнародній арені ставить непрості завдання перед українськими правнуками Дзержинського.
31 травня, 15:35
В якому році будуть затверджувати 12 млрд гривень збитків Укрзалізниці ?
20 травня, 12:33
Після того, як влада Зеленського буде змита змінами і вони підуть на смітник історії, то нам доведеться все відновлювати.
05 травня, 11:36
Російська компанія Зеленського, якою сьогодні володіє його перший помічник, збільшила дохід на 16%
04 травня, 18:05