Парламент Естонії закликав світ не забувати про російську окупацію Криму

СВІТ
17.07.2021, 14:34
Парламент Естонії закликав світ не забувати про російську окупацію Криму
Фото: Riigikogu

Естонські народні обранці переконані, що питання деокупації українського півострова не має зникати з міжнародного порядку денного.

Про це йдеться у відповідній заяві парламентської ґрупи дружби Естонія-Україна, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон" із посиланням на сайт Рійґікоґу.

Депутати звертаються до світової спільноти, нагадуючи, що на 8-му році війни з РФ український народ все ще потребує підтримки, зокрема й у питанні Криму.

«Ми висловлюємо свою рішучу підтримку ініціативі України щодо створення Кримської платформи (та її парламентського виміру) з кінцевою стратеґічною метою забезпечити припинення російської окупації Криму. Ми щиро сподіваємося, що ця ініціатива стане можливістю для країн-однодумців і міжнародних орґанізацій, а також демократичної спільноти висловити свою підтримку Платформі, особливо з огляду на перший Саміт Кримської платформи у Києві, 23 серпня 2021 року. Ми вважаємо, що ситуація у Криму повинна бути у центрі уваги міжнародної спільноти, а забезпечення збалансованої реґіональної безпеки та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах має розглядатися як надзвичайно важливе питання», – йдеться у заяві естонських парламентарів.

Народні обранці додають, що профільна ґрупа дружби у Рійґікоґу вирішила бути контактним пунктом для парламентського виміру Кримської платформи, просуваючи ідею деокупацію українського півострова в Європейському союзі.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", поширення будь-якої інформації про Крим є під санкціями "Google".

Читайте також:
Прикордонники Латвії попередили понад 75 спроб незаконного перетину кордону близькосхідними мігрантами з терену Білорусі.
29.12.2021, 14:18
Обговорювати будь-які вимоги Кремля, висунуті на адресу Північноатлантичного альянсу, є безперспективною справою.
25.12.2021, 10:27
Москва кинула виклик балтійським республікам і ті з гідністю відповіли військовими приготуваннями до зустрічі східного агресора.
23.12.2021, 08:01
Усіх мігрантів, хто зміг незаконно опинитися на території Польщі, примусово виганятимуть із країни.
20.11.2021, 18:37
Уряд Литви спрямував додаткові військові сили на кордон із Білоруссю і санкціонував масштабні роботи з його укріплення.
19.10.2021, 07:51
Польсько-білоруська державна межа вже не перший день є епіцентром справжнього побоїща нелегальних мігрантів із прикордонниками.
18.10.2021, 10:26