Парламент Естонії закликав світ не забувати про російську окупацію Криму

СВІТ
17.07.2021, 14:34
Парламент Естонії закликав світ не забувати про російську окупацію Криму
Фото: Riigikogu

Естонські народні обранці переконані, що питання деокупації українського півострова не має зникати з міжнародного порядку денного.

Про це йдеться у відповідній заяві парламентської ґрупи дружби Естонія-Україна, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон" із посиланням на сайт Рійґікоґу.

Депутати звертаються до світової спільноти, нагадуючи, що на 8-му році війни з РФ український народ все ще потребує підтримки, зокрема й у питанні Криму.

«Ми висловлюємо свою рішучу підтримку ініціативі України щодо створення Кримської платформи (та її парламентського виміру) з кінцевою стратеґічною метою забезпечити припинення російської окупації Криму. Ми щиро сподіваємося, що ця ініціатива стане можливістю для країн-однодумців і міжнародних орґанізацій, а також демократичної спільноти висловити свою підтримку Платформі, особливо з огляду на перший Саміт Кримської платформи у Києві, 23 серпня 2021 року. Ми вважаємо, що ситуація у Криму повинна бути у центрі уваги міжнародної спільноти, а забезпечення збалансованої реґіональної безпеки та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах має розглядатися як надзвичайно важливе питання», – йдеться у заяві естонських парламентарів.

Народні обранці додають, що профільна ґрупа дружби у Рійґікоґу вирішила бути контактним пунктом для парламентського виміру Кримської платформи, просуваючи ідею деокупацію українського півострова в Європейському союзі.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", поширення будь-якої інформації про Крим є під санкціями "Google".

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Роками Угорщина стабільно входить у Топ-5 ворожих до України країн, наряду з РФ, РБ, Сирією та Іраном. Чому? Бо заслужила!
15 вересня, 17:23
Світ
Співзасновник урядової польської партії "Право і справедливість" та експрем'єр-міністр (у 2006-2007 роках) назвав головних союзників країни.
09 вересня, 08:12
Світ
До територіальних вод суверенної Литовської республіки увійшов один із найбільших військових кораблів США – "USS Kearsarge" (LHD 3).
22 серпня, 07:36
Історія
1699 року Річ Посполита, Саксонія, Данія та Московія утворили анти-шведський Північний союз.
04 серпня, 20:36
Політика
Зараз постала надзвичайно кричуща ситуація, ніби у наш спільний дім – Європу – впустили спільного ворога зі Сходу – росіян.
29 липня, 20:34
Світ
Київ і Варшава укладають один із найбільших за останні 30 років контрактів на купівлю зброї та зміцнення спільної системи безпеки.
07 червня, 20:12