Парламент Естонії закликав світ не забувати про російську окупацію Криму

СВІТ
17 липня, 14:34
Парламент Естонії закликав світ не забувати про російську окупацію Криму
Фото: Riigikogu

Естонські народні обранці переконані, що питання деокупації українського півострова не має зникати з міжнародного порядку денного.

Про це йдеться у відповідній заяві парламентської ґрупи дружби Естонія-Україна, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон" із посиланням на сайт Рійґікоґу.

Депутати звертаються до світової спільноти, нагадуючи, що на 8-му році війни з РФ український народ все ще потребує підтримки, зокрема й у питанні Криму.

«Ми висловлюємо свою рішучу підтримку ініціативі України щодо створення Кримської платформи (та її парламентського виміру) з кінцевою стратеґічною метою забезпечити припинення російської окупації Криму. Ми щиро сподіваємося, що ця ініціатива стане можливістю для країн-однодумців і міжнародних орґанізацій, а також демократичної спільноти висловити свою підтримку Платформі, особливо з огляду на перший Саміт Кримської платформи у Києві, 23 серпня 2021 року. Ми вважаємо, що ситуація у Криму повинна бути у центрі уваги міжнародної спільноти, а забезпечення збалансованої реґіональної безпеки та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах має розглядатися як надзвичайно важливе питання», – йдеться у заяві естонських парламентарів.

Народні обранці додають, що профільна ґрупа дружби у Рійґікоґу вирішила бути контактним пунктом для парламентського виміру Кримської платформи, просуваючи ідею деокупацію українського півострова в Європейському союзі.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", поширення будь-якої інформації про Крим є під санкціями "Google".

вибір редакції
Читайте також:
Брюссель має намір негайно втрутитися у ситуацію з нелеґальними міґрантами, які штурмують білорусько-литовський кордон.
13 липня, 07:01
Вільнюс допоможе Києву направити чітке повідомлення Брюсселю: великій євроатлантичній родині потрібна сильна і єдина Україна.
07 липня, 14:03
Широкомасштабні військові навчання "Захід-2021", орґанізовані РФ, можуть стати фатальними для майбутнього України, Білорусі та Молдови.
24 червня, 11:15
Міґраційна хвиля нелеґалів, які прямують з Азії до Європейського союзу транзитом через Білорусь і Литву, досягла історичного максимуму.
21 червня, 11:45
Нині доля Придністров'я, як всієї Молдови, залежить від того, хто отримає більшість після цьогорічних парламентських виборів.
10 червня, 07:59
Литовський міністр закордонних справ Ґабріелюс Ландсберґіс звернувся до білоруського диктатора з вимогою припинити репресії.
02 червня, 13:58