Парламент Естонії закликав світ не забувати про російську окупацію Криму

СВІТ
17.07.2021, 14:34
Парламент Естонії закликав світ не забувати про російську окупацію Криму
Фото: Riigikogu

Естонські народні обранці переконані, що питання деокупації українського півострова не має зникати з міжнародного порядку денного.

Про це йдеться у відповідній заяві парламентської ґрупи дружби Естонія-Україна, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон" із посиланням на сайт Рійґікоґу.

Депутати звертаються до світової спільноти, нагадуючи, що на 8-му році війни з РФ український народ все ще потребує підтримки, зокрема й у питанні Криму.

«Ми висловлюємо свою рішучу підтримку ініціативі України щодо створення Кримської платформи (та її парламентського виміру) з кінцевою стратеґічною метою забезпечити припинення російської окупації Криму. Ми щиро сподіваємося, що ця ініціатива стане можливістю для країн-однодумців і міжнародних орґанізацій, а також демократичної спільноти висловити свою підтримку Платформі, особливо з огляду на перший Саміт Кримської платформи у Києві, 23 серпня 2021 року. Ми вважаємо, що ситуація у Криму повинна бути у центрі уваги міжнародної спільноти, а забезпечення збалансованої реґіональної безпеки та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах має розглядатися як надзвичайно важливе питання», – йдеться у заяві естонських парламентарів.

Народні обранці додають, що профільна ґрупа дружби у Рійґікоґу вирішила бути контактним пунктом для парламентського виміру Кримської платформи, просуваючи ідею деокупацію українського півострова в Європейському союзі.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", поширення будь-якої інформації про Крим є під санкціями "Google".

Читайте також:
Опінії
Основна проблема полягає у тому, що правдивої історії України за кордоном не знають. Там панує свій шовіністичний погляд на минуле.
03 лютого, 08:25
Опінії
Не одній Москві хочеться привласнити українські землі. Наші так звані західні партнери у регіоні Міжмор'я теж мають намір розширитися.
31 січня, 19:24
Політика
Цьогорічне волевиявлення у сусідній країні може повпливати на подальший рівень підтримки. Остаточне рішення ухвалять виборці 18 травня.
29 січня, 13:46
Життя
Рослина була поширена на землях північної Фінляндії та Норвеґії впродовж 260-1906 років. Станом на тепер вона повністю вимерла.
28 січня, 08:26
Світ
Мета проєкту — сприяти розвитку транспортних коридорів між двома країнами. Планується спорудити 4 переправи через річку Прут.
12 січня, 15:12
Світ
Дотримуючись усіх міжнародних норм, правил і законів фінляндські прикордонники взяли на абордаж російський танкер у морі. Було ефектно.
10 січня, 07:10