Поширення інформації про Крим є під санкціями «Google», – екснардеп Сироїд

СВІТ
07.07.2021, 07:59
Поширення інформації про Крим є під санкціями «Google», – екснардеп Сироїд

Якщо раптом вирішили розповісти правду про російську окупацію Кримського півострова на платформі "Google", у вас нічого не вийде.

Адже як повідомила народна обраниця України VIII скликання Оксана Сироїд, американська публічна транснаціональна корпорація запровадила власну цензуру.

За словами екснардепа, обмежуючи поширення правдивої інформації про поточний стан справ у Криму і незаконну його окупацію росіянами, "Google" фактично підтримує позицію Кремля.

«Цікаво спостерігати, як успішні бізнеси, народжені у свободі, стеляться перед авторитарним режимами. І це не про шампанське... Записала розмову із Сулейманом Мамутовим у рамках проєкту "А що далі?". Глибокі та нестандартні роздуми Сулеймана про назву свого народу, деокупацію, автономію, культуру. Замовили рекламу відео у "Google". Зрештою, прийшла відповідь про те, що поширення інформації про Крим є під санкціями "Google". І зміст інформації не має значення. Крим є міжнародно визнаною територією України. Так само міжнародно визнаним є факт незаконної анексії півострова Росією», – зазначила Оксана Сироїд.

Політик додає, що сучасні технолоґії нині стають новою, нічим не стриманою, а отже свавільною владою над нашими свободами, впроваджуючи цензуру навмання.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що після випадку з британським есмінцем "Defender" Кремль вирішив показово розбомбити кораблі умовного противника у Севастопольській бухті.

Читайте також:
Політика
Поки підрозділи Сил Оборони України героїчно нищать російського агресора, тилові щури при владі взялися запроваджувати цензуру.
10 квітня, 07:59
Опінії
У Вашингтоні отримали лише черговий доказ того, що реальні процеси в Україні далекі від демократичних
26.10.2021, 18:10
Світ
Незалежність російських реґіонів – досяжна мета, але виконавці волі путінського режиму всіляко їй противляться, особливо у соцмережах.
04.08.2021, 13:03
Світ
Потенційних революціонерів і свідомих провокаторів, які через соціальні мережі закликатимуть до зміни влади у Бішкеку, — каратимуть.
12.07.2021, 07:59
Світ
Вищий адміністративний суд Туреччини постановив, що влада цензурує діяльність медіа новими положеннями про акредитацію журналістів.
03.04.2021, 12:23