Парламент Словаччини визнав Голодомор геноцидом українського народу

СВІТ
21.06.2023, 07:15
Парламент Словаччини визнав Голодомор геноцидом українського народу

Словаччина стала 32 країною, яка визнала Голодомор геноцидом українського народу

У вівторок, 20 червня, парламент Словаччини визнав Голодомор геноцидом українського народу.

Про це повідомляє місцевий портал SITA.

Автори резолюції наголосили, що в контексті нинішньої війни росії проти України, в якій росія хоче знищити українську національну ідентичність і знову фізично ліквідувати українців як націю, необхідно чітко вказати на минулі дії росії і зробити все можливе, щоб подібні дії ніколи не повторилися ні в Україні, ні в будь-якій іншій країні світу.

«Голод в Україні є, разом з Голокостом, найтрагічнішою подією проти людства на європейському континенті. Він спричинив смерть мільйонів українців та українок і був цинічно спланований та жорстоко здійснений радянським режимом з метою впровадження радянської політики колективізації сільського господарства та придушення українського населення та його національної ідентичності», – зазначають словацькі депутати.

Таким чином, парламент Словаччини визнав Голодомор, тобто штучно викликаний голод в Україні у 1932-1933 роках, спричинений цілеспрямованою політикою радянського режиму на чолі з Йосипом Сталіним, геноцидом українського народу, оскільки він був вчинений з наміром знищити групу людей шляхом нав'язування їм таких умов життя, які були розраховані на їхнє фізичне знищення.

Словаччина стала 32 країною, яка визнала Голодомор геноцидом українського народу. Наприкінці 2022 року Європарламент визнав Голодомор геноцидом та засудив дії, які призвели до смерті мільйонів українців.


А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Ізраїль не визнає Голодомор геноцидом українців через причетність євреїв до цієї трагедії.

Це виглядає, як мінімум, лицемірно, оскільки носії зірки Давида на своїй шиї чи на прапорі у руках постійно і цілеспрямовано маніпулюють тезою про нібито рівно 6 мільйонів убитих євреїв під час Другої світової війни.

Держава Ізраїль не визнає Голодомор геноцидом проти українського народу, оскільки в Ізраїлі немає практики визнання чи не визнання будь-яких національних трагедій, окрім власної.

"Але в самому Ізраїлі, звичайно, особливий статус має Голокост, це наша національна трагедія», – зазначив  посол Ізраїлю Михайло Бродський.

Детальніше ознайомитися із повним переліком винуватців Голодомору 1932-1933 років в Україні можна у нашому матеріалі за наступним посиланням.

Крім того, слід пам'ятати, що занадто великий відсоток євреїв було залучено до процесу кривавої реанімації російської імперії, яка розпалася у 1917-1921 роках. У 1936 році понад 80% вищого керівництва радянського союзу складали не росіяни чи українці, а євреї.

Саме вихідці з "Юдиного коліна" стали цементоутворюючим елементом для побудови СССР і всієї більшовицької тоталітарно-окупаційної системи, яка визискувала з українців та інших народів, перемелюючи цвіт націй у жорнах комуністичного режиму.

Але більшість злочинців, які були причетні до організації Голодомору, самі були ліквідовані тоталітарним режимом у 1937-1938 роках, щоб вони не могли розповісти правду про жахливі злочини Голодомору.

Ізраїль не визнає Голодомор, оскільки саме завдяки Сталіну та його кривавому режиму було створено Ізраїль у 1947 р. Після Другої світової війни, до розв'язання якої євреї були безпосередньо причетні, було створено державу Ізраїль: державу євреїв для євреїв, де вони залишаються недосяжними для міжнародних судів

Ось, чому і по нині для світового єврейства та перш за все для Ізраїлю, це – заборонена тема, на відміну від розпіареного голокосту й відверто перебільшеної кількості жертв у 6 мільйонів.

Автор : Микола Степаненко
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Варшава свідомо посилює конфліктну ситуацію проти Києва, бо вбачає у ньому загрозу для своєї величі. Москву ж поляки бояться до дрижаків.
08 грудня, 17:30
Історія
Це історії про те, як в українців відібрали все.
23 листопада, 16:26
Війна
У Києві на Аскольдовій могилі вшанували пам’ять Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла
02 листопада, 10:35
Війна
Світлій пам'яті героя-захисника України Сергія Сімчишина.
01 листопада, 15:35
Історія
Комітет гуманітарної й інформаційної політики здійснив виїзне засідання. Полтаву обрано не випадково, бо вона потребує якісної українізації.
18 жовтня, 19:25
Історія
Не забудемо подвигів українських героїв, які у боротьбі за Батьківщину, за вільне майбутнє рідних і близьких, віддали найцінніше
29 серпня, 09:25