Парламент у першому читанні ухвалив закон про військове капеланство — В'ятрович

ПОЛІТИКА
21.05.2021, 22:01
Парламент у першому читанні ухвалив закон про військове капеланство — В'ятрович
Фото: Міноборони

У нинішній війні російську армію може перемогти не пострадянська, а лише українська армія, в якій культивують українські традиції.

Сьогодні Рада ухвалила за основу закон про військове капеланство.

Про це у себе на сторінці у ФБ написав нардеп Володимир В'ятрович.

“У нинішній війні російську армію може перемогти не пострадянська, а лише українська армія. Така, яка почала творитися у 2014 — із сучасним озброєнням, технологіями і підходами. І водночас така яка розвиває українські військові традиції. Однією з таких традицій є військове капеланство, яке було в збройних формуваннях української революції 1917-1921, в Українській повстанській армії”, — підкреслив В'ятрович.

Зазначивши, що це не лише українська традиція, але й міжнародний досвід, зокрема країн НАТО. 

“Тому робимо нашу армію сильнішою”.

Нагадаємо, сьогодні, 21 травня за поданням народного депутата від фракції партії “Голос” Романа Костенка та за переконливої підтримки Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки 299 народних обранців схвалили у першому читанні і прийняли за основу законопроєкт 4626 “Про Службу військового капеланства”.

Враховуючи таку суттєву підтримку законопроєкту в першому читанні, можна вважати питання закону про військове капеланство — вирішеною справою.

Читайте також:
Війна
Бої на Східному фронті не спиняються ні на мить, українські захисники щільним вогнем зупиняють усе нові й нові російські штурми.
05 лютого, 07:59
Війна
Грізний, вогненний, сталевий молот Перемоги загартовується у руках незламних українських захисників на широкому просторі Східного фронту.
02 лютого, 20:26
Війна
У Збройних силах України з 1 лютого частково змінюють механізм нарахування грошового забезпечення.
31 січня, 18:00
Війна
Поки на Банковій тилові щури хочуть замінити голову найсхіднішого регіону, наші захисники щодня наближають Перемогу над окупантами.
31 січня, 08:32
Війна
Перемога любить старанну підготовку – принцип, який із перших днів широкомасштабної війни дотримуються наші незламні захисники на Сході.
29 січня, 08:12
Опінії
Міноборони на зиму не забезпечили військових термохімічними або електричними грілками для рук та для ніг.
12 січня, 11:35