«Партія Арестовича» замінить регіоналів і ОПЗЖ

ПОЛІТИКА
22.01.2023, 09:23
«Партія Арестовича» замінить регіоналів і ОПЗЖ
Фото: Telegram

Латентно-ватний, аполітичний і совковий електорат України отримав свого нового лідера, який прекрасно знає для чого і куди їх всіх вестиме.

Йдеться про Олексія Арестовича, котрий має завдання від Офісу Президента (точніше, "віцепрезидента" Андрія Єрмака – прим. ред.) завести власну фракцію до Верховної Ради наступного скликання.

Таку думку висловив вітчизняний політолог-міжнародник, військовий експерт і громадський діяч Назар Приходько, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, що у разі, якщо умовна "партія" чи "блок Арестовича" потрапить до парламенту, то неодмінно буде голосувати коли та як потрібно владі й спонсорам.

«Будьмо відверті, "ефект Люсі Арестовича" – це довготривала стратегія, яку вже бачать такі як я, і яку незабаром побачать всі. Рештки ОПЗЖ розгромлені, Юра Бойко – пенсіонер, а нового лідера у проросійського електорату не буде через архаїчність програмних засад та ідеології. А паства солідна. І тут...

І тут звільняють Арестовича, який ще до звільнення дуже часто на ефірах у того ж Марка Фєйґіна виголошував достатньо м'яку риторику стосовно РФ, до прикладу називаючи російську армію "путінською" і загалом протягував ідеологему про те, що "не можна всіх росіян підганяти під один гребінець". Парадоксально, та на допомогу Арестовичу прийшов... Віктор Мєдвєдчук і його стаття в "Известиях", де, якщо відкинути російську пропаганду та міфологеми чітко простежується лінія "партії миру".

Так я вам скажу, що фронтменом "партії миру" тут – стане Арестович. А він, по-перше, не дурень, по-друге, талановитий маніпулятор, по-третє, непоганий психолог, по-четверте, достатньо молодого віку, як для політика, по-п'яте, має електоральне "ядро", ну, і по-шосте, має напрацьовану стратегію та медіапідтримку. Все набагато складніше, ніж є і глибше, ніж воліють бачити пересічні споживачі новин», – висновує Назар Приходько.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що проросійські "хуторяни" з Банкової заправляють балом в Україні, поки на фронті гине цвіт нашої нації.

Читайте також:
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36
Опінії
Жодні тимчасові перемир'я, виходи на межі та фіксації ЛБЗ, цю війну не закінчать.
24 квітня, 10:11
Опінії
Чи може держава мститися своїм громадянам? А виявляється, може.
24 квітня, 09:06
Політика
46-й президент США доводить свою професійну непридатність на займаній посаді. Дарма, що його попередник також нічим не кращий.
24 квітня, 08:28