«Партія Арестовича» замінить регіоналів і ОПЗЖ

ПОЛІТИКА
22 січня, 09:23
«Партія Арестовича» замінить регіоналів і ОПЗЖ
Фото: Telegram

Латентно-ватний, аполітичний і совковий електорат України отримав свого нового лідера, який прекрасно знає для чого і куди їх всіх вестиме.

Йдеться про Олексія Арестовича, котрий має завдання від Офісу Президента (точніше, "віцепрезидента" Андрія Єрмака – прим. ред.) завести власну фракцію до Верховної Ради наступного скликання.

Таку думку висловив вітчизняний політолог-міжнародник, військовий експерт і громадський діяч Назар Приходько, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, що у разі, якщо умовна "партія" чи "блок Арестовича" потрапить до парламенту, то неодмінно буде голосувати коли та як потрібно владі й спонсорам.

«Будьмо відверті, "ефект Люсі Арестовича" – це довготривала стратегія, яку вже бачать такі як я, і яку незабаром побачать всі. Рештки ОПЗЖ розгромлені, Юра Бойко – пенсіонер, а нового лідера у проросійського електорату не буде через архаїчність програмних засад та ідеології. А паства солідна. І тут...

І тут звільняють Арестовича, який ще до звільнення дуже часто на ефірах у того ж Марка Фєйґіна виголошував достатньо м'яку риторику стосовно РФ, до прикладу називаючи російську армію "путінською" і загалом протягував ідеологему про те, що "не можна всіх росіян підганяти під один гребінець". Парадоксально, та на допомогу Арестовичу прийшов... Віктор Мєдвєдчук і його стаття в "Известиях", де, якщо відкинути російську пропаганду та міфологеми чітко простежується лінія "партії миру".

Так я вам скажу, що фронтменом "партії миру" тут – стане Арестович. А він, по-перше, не дурень, по-друге, талановитий маніпулятор, по-третє, непоганий психолог, по-четверте, достатньо молодого віку, як для політика, по-п'яте, має електоральне "ядро", ну, і по-шосте, має напрацьовану стратегію та медіапідтримку. Все набагато складніше, ніж є і глибше, ніж воліють бачити пересічні споживачі новин», – висновує Назар Приходько.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що проросійські "хуторяни" з Банкової заправляють балом в Україні, поки на фронті гине цвіт нашої нації.

Читайте також:
Політика
Провідний глашатай Кремля з Братислави пан Роберт Фіцо невдовзі може знову обійняти посаду прем'єр-міністра. Він — антиукраїнський політик.
вчора, 17:48
Блоги
Ті, хто нині вимагає зосередитися на війні, до 24.II.2022 вимагали зосередитися на боротьбі з корупцією. Дива вітчизняних перевзувальників.
15 вересня, 16:00
Війна
Відряджати "на нуль" корумпованих військових комісарів і паркетних генералів Зе-влада не має наміру, бо війна ж "до останнього українця".
04 вересня, 16:49
Опінії
Авжеж, злодії безпартійні, особливо, якщо вони всі є «Слуги народу»!
03 вересня, 10:39
Політика
Кандидат у президенти США від Республіканської партії Вівек Рамасвамі готовий віддати Україну на поталу російським загарбникам.
29 серпня, 16:00
Блоги
Прирівняння корупції до державної зради, навіть лише на час воєнного стану, може негативно вплинути на майбутню євроінтеграцію України
29 серпня, 08:32