«Партія Арестовича» замінить регіоналів і ОПЗЖ

ПОЛІТИКА
22 січня, 09:23
«Партія Арестовича» замінить регіоналів і ОПЗЖ
Фото: Telegram

Латентно-ватний, аполітичний і совковий електорат України отримав свого нового лідера, який прекрасно знає для чого і куди їх всіх вестиме.

Йдеться про Олексія Арестовича, котрий має завдання від Офісу Президента (точніше, "віцепрезидента" Андрія Єрмака – прим. ред.) завести власну фракцію до Верховної Ради наступного скликання.

Таку думку висловив вітчизняний політолог-міжнародник, військовий експерт і громадський діяч Назар Приходько, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, що у разі, якщо умовна "партія" чи "блок Арестовича" потрапить до парламенту, то неодмінно буде голосувати коли та як потрібно владі й спонсорам.

«Будьмо відверті, "ефект Люсі Арестовича" – це довготривала стратегія, яку вже бачать такі як я, і яку незабаром побачать всі. Рештки ОПЗЖ розгромлені, Юра Бойко – пенсіонер, а нового лідера у проросійського електорату не буде через архаїчність програмних засад та ідеології. А паства солідна. І тут...

І тут звільняють Арестовича, який ще до звільнення дуже часто на ефірах у того ж Марка Фєйґіна виголошував достатньо м'яку риторику стосовно РФ, до прикладу називаючи російську армію "путінською" і загалом протягував ідеологему про те, що "не можна всіх росіян підганяти під один гребінець". Парадоксально, та на допомогу Арестовичу прийшов... Віктор Мєдвєдчук і його стаття в "Известиях", де, якщо відкинути російську пропаганду та міфологеми чітко простежується лінія "партії миру".

Так я вам скажу, що фронтменом "партії миру" тут – стане Арестович. А він, по-перше, не дурень, по-друге, талановитий маніпулятор, по-третє, непоганий психолог, по-четверте, достатньо молодого віку, як для політика, по-п'яте, має електоральне "ядро", ну, і по-шосте, має напрацьовану стратегію та медіапідтримку. Все набагато складніше, ніж є і глибше, ніж воліють бачити пересічні споживачі новин», – висновує Назар Приходько.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що проросійські "хуторяни" з Банкової заправляють балом в Україні, поки на фронті гине цвіт нашої нації.

Читайте також:
Політика
Прокремлівська влада Тбілісі пустилася берега, відверто наслідуючи своїх патронів у Москві й виголошуючи порожні погрози у бік Брюсселю.
06 березня, 21:32
Опінії
Популісти, які працюють в інтересах рф
23 лютого, 14:45
Політика
Хто, як і коли буде демілітаризувати окуповане росіянами Придністров'я "найвеличніший лідер світу" не спромігся уточнити.
20 лютого, 20:53
Світ
Неосоціалісти Альберто Фернандес та Ґуставо Петро виступили за негайні мирні перемовини між Москвою та Києвом без жодних попередніх умов.
12 лютого, 08:00
Політика
Міністр оборони України не спромігся вичистити своє відомство від зрадників і хабарників, але вже мріє про флот.
09 лютого, 21:58
Опінії
Владімір Путін часто лякає Захід якимось новим wunderwaffe. Воно нібито не буде мати аналогів і знесе чи то Вашинґтон, чи пів світу одразу.
20 січня, 08:37