Партія – це ще й стан, коли доводиться вити по-вовчому

Опінії
16.11.2021, 09:17
Партія – це ще й стан, коли доводиться вити по-вовчому
Фото: Думская

Статистика зграї – доволі цікава річ.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Спробуй-но там не врахувати наближеність особин до альфа-самця, претензії бета-молодняка на віжки, сезонні обставини і ступінь зголоднілості окремих угрупувань паріїв, й уся твоя конструкція вивалиться у відсоток похибки. Добре, якщо не загризуть на вечерю.

Бачите, до зграї силоміць тягнуть мало коли. Туди утрапляють або за народженням (квартальній обслузі альфа-блазня за замовчуванням протипоказана "Європейська Солідарність"), або за невситимим власним бажанням (організатор хрестин і тамада корпоративів на Полтавщині та за сумісництвом нардеп Андрій Боблях зміг задовольнити сильний пристрасний потяг до Слуг народу, забивши болт на свій невдалий соціалістичний бекграунд).

Ну, а далі – банальні варіації народної настанови. Тут тобі й негативні наслідки проникнення до чужого монастиря зі своїм регламентом, й обов′язок не випадати з тональності виття загального хору, і приреченість товаришувати з тамбовським вовкулаком...

Ще радять, встрявши до собачої зграї, якщо не гавкати, то хоч би хвостом виляти, у товаристві однооких закривати і своє одне з двох. Авжеж, що місто – то норов, що село – то звичай. Непорушні, здавалося би, постулати.

Так ось, нещодавно парламент України, голосуючи за рішення "Про позбавлення народного депутата України Третьякової Галини Миколаївни права брати участь у п'яти пленарних засіданнях Верховної Ради України", спростував досвід поколінь.

У лаї, виявляється, кожному можна теж підвивати по-своєму!

Дивіться, ось розкладка голосів за народженням або покликом полтавських (покликом грошей, коханих, клімату, галушок тощо) повпредів народного волевиявлення. За максимально делікатне покарання маніакально налаштованої проти профтехосвіти, профспілок і покійного Полякова комітетської головихи Третьякової з дев'яти прив'язаних до нашого краю "слуг" проголосували п'ятеро (Боблях, Касай, Мовчан, Березін, Беленюк), троє вирішили удати із себе відсутніх (Ляшенко, Трухін, Бардіна), а один взагалі посмів утриматися!

Тепер доля Дмитра Олександровича Нальотова – у минулому фізичної особи-підприємця, атракціоніста та паркового дизайнера, а нині голови підкомітету з питань туризму та курортів Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики; члена груп з міжпарламентських зв'язків з Канадою, Азербайджанською Республікою, Республікою Північна Македонія, Угорщиною, Королівством Швеція, Об'єднаною Республікою Танзанія, Монголією та Швейцарською Конфедерацією – викликає серйозне занепокоєння.

У тій фракції суворі порядки – крок вліво, крок вправо... Онде що з Трухіним зробили лише за невинний проїзд шістьома тілами! А тут фактично Порошенка підтримав.

Треба або розвалювати монастир, або розганяти лаю.
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Ковальов заявив, що його підірвали українські диверсанти
30 червня, 13:49
Політика
СБУ провела обшук у Галини Третьякової. Аналіз інтернет-трафіку її телефону показав постійні контакти із російськими абонентами.
07 червня, 14:58
Кримінал
Депутата спіймали на «гарячому» під час отримання хабара у розмірі 558 тис. грн
28 січня, 19:23
Опінії
...Це – не адюльтер, це – державна зрада!
20.12.2021, 09:42
Політика
Очільник вітчизняного міністерства культури здійснив фіктивну оборудку на 14 мільйонів гривень; але у правоохоронців до нього питань немає.
17.12.2021, 12:28
Опінії
Або як скажений принтер підключали до трьохсот вісімдесяти тисяч вчительських ноутбуків...
06.12.2021, 09:47