Партія Меркель може залишитися при владі попри низький рейтинг, – соцопитування

СВІТ
21.09.2021, 08:01
Партія Меркель може залишитися при владі попри низький рейтинг, – соцопитування
Фото: Bild

55% німців переконані, результати майбутнього парламентського волевиявлення у ФРН суперечитимуть теперішнім очікуванням партій.

Про це свідчить соціологічне опитування, проведене Дослідницьким інститутом громадської думки (нім. Das Meinungsforschungsinstitut Insa) на замовлення таблоїду "Bild".

Більш ніж половина респондентів вважає, що перегони ще не завершені, а головним претендентам на канцлерську посаду не варто сподіватися на беззаперечну перемогу.

Наразі першу сходинку політичних вподобань німецьких виборців займає Соціал-демократична партія під проводом Олафа Шольца (25%), другу – блок ХДС/ХСС наступника Анґели Меркель Арміна Лашета (21%), а третю – партія "Зелених" на чолі з Анналеною Бербок (17%).

Водночас 35% опитаних громадян ФРН навпаки зауважили, що у разі перемоги СДП до формування коаліційного уряду Шольц, імовірно, запросить Бербок, аби покласти край багаторічному пануванню ХДС/ХСС.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", чинний міський голова Києва виступив на одному з провідних німецьких телеканалів, аби підтримати потенційного канцлера Лашета.

Партія Меркель може залишитися при владі попри низький рейтинг, – соцопитування_1
Читайте також:
Світ
У тому, що російська федерація почне гібридну війну проти Фінляндії, впевнені практично всі жителі цієї північноєвропейської країни.
02 червня, 19:37
Світ
Багаторічна російська агресія в Україні та терористичні дії режиму Олександра Лукашенка змушують Фінляндію зміцнювати власну оборону.
10.12.2021, 14:31
Політика
Повернення ОРДЛО під контроль України сприймають як реальну можливість 70% опитаних.
23.09.2021, 18:57
Новини
Більшість громадян відверто сумує за браком достатнього живого спілкування між собою під час дистанційного навчання.
08.09.2021, 09:17
Світ
Німці – праґматична нація, котра, втім схильна робити помилки, вірячи, що перебування при владі блоку ХДС/ХСС убереже Європу від Кремля.
15.06.2021, 08:48
Світ
Громадяни північноєвропейської країни з одного боку задоволені карантинними обмеженнями лівого уряду, а з іншого — підтримують праві партії.
18.03.2021, 13:04