Партія «Останній Бастіон» об’єднує розумну, рішучу, сильну молодь – Геннадій Сікалов

ПОЛТАВА
17.06.2016, 10:52

«Останній Бастіон» виходить на суспільно-політичну арену як партія. Про її основні завдання, проблеми Полтави, України, влади, свою діяльність, напрацювання та здобутки розповідає Геннадій Сікалов, громадський і політичний діяч, фахівець із енергетики, директор ДП НАК Надра України «Полтаванафтогазгеологія», головний реактор видання «Останній Бастіон».

Місто

Полтава платить по своїх боргах. Полтавці продали свої голоси на минулих виборах за цукор й аптечки. Тепер усі містяни змушені отримувати відплату у вигляді розбитих доріг, розкраденої землі, забудови історичної частини міста, руйнування історичних пам’яток, проблем у медичній та освітній сферах тощо. Ті, хто продали своє право вибору, взагалі не мають право жалітися й претендувати на щось краще. Вони отримали по заслугах, привівши до міської ради клоунів, що вмикають циркову музику, хворих на психічні розлади тощо. Це ті люди, що вже неодноразово розікрали Полтаву в минулі роки. Вони продовжують свою діяльність, щоби купити полтавців на майбутніх виборах. Чи можна від таких політиканів очікувати вирішення проблем міста чи району? Особисто я не очікую. Депутати мають бути слугами народу. Вони обранці – обрані громадою. У нашій державі, на жаль, усе догори дригом.

Енергетика

Останній місяць для Полтави знаменувався, передовсім, газовим питанням. Представники «Укргазвидобування» хотіли протягнути в стінах обласної ради непрозорий тендер на проведення операцій із гідророзривів пласту (ГРП). Він мав ознаки корупційної складової, не був заведений у систему публічних електронних закупівель ProZorro. Вартість таких операцій в річному плані складає 540 мільйонів гривень. Поряд із непрозорим тендером, компанія не виділила коштів на екологічну експертизу газоносних районів, зокрема Сенчі. Наслідки для екології, а отже й для населення могли бути катастрофічними. Тим паче, перший заступник голови «Укргазвидобування» Олександр Романюк зазначив, що компанія не довіряє сама собі , коли мова йде про ГРП. Звісно, це занепокоїло мешканців Сенчі – газоносного регіону, на території якого «Укргазвидобування» активно провадить свою діяльність. Про нищівні наслідки такої діяльності для екосистеми не говорив тільки лінивий. «Останній Бастіон» підтримав сенчан, згуртувавши близько пів тисячі осіб у Полтаві перед сесією облради, де були присутні члени «Укргазвидобування». Разом ми відстояли безпеку регіону.

Тарифи

Необґрунтоване підвищення тарифів стосується кожного українця. Уряд диктує нам новий слоган: «Ті хто не вимре від холоду, вимре від голоду». Собівартість газу власного видобутку складає 15-17 $. З умовою розвитку підприємства об’єктивна ціна газу для населення має складати 1250 грн. за тис. куб. м. Порівняймо цю вартість із встановленими урядом 6879 тис грн. за тис. куб. м. Фактично, влада наповнює бюджет за рахунок населення. З тою правкою, що бюджет – це Порошенко, Гройсман та інші. Вони сповідують модель Януковича, який прямо зазначав, що бюджет – це він. Але бюджет – це всі українці. Зробивши європейські ціни на тарифи для населення, уряд не підняв зарплати до такого самого рівня. Причина – забагато українців мешкають на території з чорноземом. І нинішній уряд змушує населення помирати.

Партія

Наразі я готовий палити колеса під Верховною Радою. Це протест проти політики зубожіння, яку провадить наш уряд. Та в своїй діяльності керуюся правилом, що фізичне насилля – для нерозумних. Зараз вік дипломатії, в якому має значення розум і науковий потенціал. В українців він дуже сильний. Щоб змінити ситуацію, «Останній Бастіон» об’єднує провідників нації – розумних, сильних, свідомих українців у політичну партію. Її осередки створені у 16 областях. На чолі партії стоятиме молодь, яка здатна повести суспільство за собою, покращити життя в місті, районах, селах.

Завдання

«Останній Бастіон» долає проблеми суспільства, прогалинами влади. У Полтаві це дороги, освіта, медицина, культура. Підтримуємо дітей, молодь, юнь – наше майбутнє. Вже 4 роки проводимо підтримку обдарованих учнів, що мешкають у районі. У Полтаві підтримуємо таланти, зокрема учасників і переможців фестивалю «MusicStar». Інвестуємо кошти у фізичне виховання – легку атлетику, футбол, карате в місті й області. Намагаємося покращити екологічну ситуацію в регіоні: зарибнюємо ставки, висаджуємо ліси.

Кілька років поспіль виряджаємо групу з професійних археологів і студентів на розкопки в Глинське городище Зіньківського району.

У планах – побудувати нову бібліотеку для дітей і юнацтва, спортивну школу, зокрема, для дітей із вадами розвитку. Зверталися до нинішньої міської ради, депутатів минулого скликання. Міський голова відповів, що краще підтримувати інвалідів. Здорові діти владі не потрібні.

Поради

Людина здатна змінити світ навколо себе. Ходіть у садки, школи, здобувайте освіту. Учіться аналізувати інформацію, новини. Оточуйте себе гідними людьми з високими моральними принципами. Архімед говорив: «Дайте мені точку опертя, я зміню світ». Для свідомої частини громадян такою точкою опертя є «Останній Бастіон». Разом змінимо ситуацію в собі, довкола себе, в Україні.

Читайте також:
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
вчора, 12:56
Кременчуцькі комунальні служби проводять поточне оновлення покриття внутрішньоквартальних доріг, які давно потребували ремонту.
вчора, 08:59
Вогнеборці локалізували та ліквідували займання сухої трави на відкритій території поряд із селом Піски-Удайські.
30 червня, 10:03
Мешканці Петрівсько-Роменської об'єднаної територіальної громади віднині мають нову зону для відпочинку.
30 червня, 09:12