Паспорт РФ як доступ до тіла преЗЕдента

ПОЛІТИКА
21.12.2021, 12:12
Паспорт РФ як доступ до тіла преЗЕдента

Тіньового мільярдера В'ячеслава Стрелковського, якого знали виключно одиниці із Зе-команди, тепер показали на всю Україну.

Про це свідчать фотокопії особистих документів вказаного громадянина РФ, викладені у мережу нашим колегою – головним редактором видання "Цензор.Нет" Юрієм Бутусовим.

За його словами, наближений до "слуг неукраїнського народу" Стрелковський свідомо уникає спілкування з журналістами та прагне не афішувати на публіку своє розкішне життя.

«Ми почали вивчати фігуру Стрелковського, і перевірили насамперед його контакти з нашим ворогом – Росією. Згідно з російськими базами даних, до яких можна отримати доступ через інтернет; бо якщо Стрелковський здає будинок головним секретоносіям України, то може бути ризик витоку інформації. І виявилося, що і В'ячеслав Стрелковський, і його дружина Діана, значаться у доступних джерелах як громадяни Росії. Для уточнення, місце реєстрації Стрелковських за документами – в окупованому Криму: м. Ялта, вул. Ялтинська, буд. 34», – вказує Юрій Бутусов.

Паспорт РФ як доступ до тіла преЗЕдента_1
Паспорт РФ як доступ до тіла преЗЕдента_3
Паспорт РФ як доступ до тіла преЗЕдента_5

Головред видання "Цензор.Нет" додає, подружжя Стрелковських отримало ці російські паспорти у Сімферополі вже після окупації Кримського півострова, а саме влітку 2015 року.

«9 липня паспорт було вручено, на документі стоїть особистий підпис В'ячеслава Стрелковського, Тобто, можна припустити, що діяв він усвідомлено, це була автоматична видача. У документі про видачу значиться, що паспорт замінюється натомість того, що оформлено навесні 2014-го. Далі – більше: виходить, людина, яку начальник ГУР МО вважає "обнальником", і яка здає в оренду будинок близьким до Президента України людям, може бути тісно пов'язана з РФ, і проходить за різними російськими системами обліку. Тобто, такі контакти можуть мати якийсь вплив на чинну владу в Україні та на "обнал", про який сказав Буданов», ​– зазначив Юрій Бутусов.

Не варто забувати, що колишній заступник міністра внутрішніх справ України і приятель депутата-"єдинороса" Ніколая Валуєва Олександр Гогілашвілі також є власником паспорта громадянина РФ, а отже, швидше за все, міг інформувати кремлівські спецслужби про державні справи з грифом "секретно".

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", якщо іноземець вас запитає: що це за стогін на болотах біля Рибальського острову, відповідайте так – це комбриг Буданов займається вправами з аналітики.

Паспорт РФ як доступ до тіла преЗЕдента_7
Читайте також:
Кримінал
Журналіст із Петербурга загинув за тиждень після того, як його газета написала про незаконне призначення путіна до ФСБ
23 червня, 15:55
Виміри
Спочатку з території тракторної бригади вкрали трансформаторну підстанцію, після чого попереджають про відключення через недопуск.
16 червня, 10:05
Війна
Якось це все дико виглядає під час війни та обстрілів того ж Харкова
31 травня, 10:45
Війна
Коли в нашому місті не було ні поліції, ні військових ми самі відстоювали своє місто, а тепер нікому не потрібні
08 травня, 15:45
Кримінал
Чергове підтвердження неадекватності заступника міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі
12.12.2021, 17:11
Виміри
Єдиний спосіб не допускати хамів у владу – це ліквідувати посаду президента
11.12.2021, 16:10