Патрушев і Бортніков спонукали Путіна напасти на Україну, – The Times

ВІЙНА
04.11.2022, 07:00
Патрушев і Бортніков спонукали Путіна напасти на Україну, – The Times
Фото: Google

Секретар Ради безпеки РФ і директор Федеральної служби безпеки намовили кремлівського бункерного щура розпочати 24 лютого агресивний напад.

До такого висновку на основі отриманих джерел від британської розвідки прийшли розслідувачі видання "The Times", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати нашим іноземним колегам, упродовж всього лютого Ніколай Патрушев і Алєксандр Бортніков пропагували та переконували Владіміра Путіна у правильності невідкладного розпалення широкомасштабної війни проти України.

Якщо у грудні-січні бункерний щур ще мав сумніви, то після довгих і частих зустрічей із названими ґебістами він ухвалив рішення у необхідності провести сумнозвісну "спеціальну військову операцію".

Показово, але Патрушев і Бортніков змовилися ще торік улітку, але про свої спільні плани сповістили начальство тільки взимку, одразу після успішної операції в Казахстані, бо їм видалося, що момент для підкорення України вже визрів.

«Далі справа була за малим: росіяни стали готувати сили для удару одразу з трьох напрямків – північного (Білорусь, Брянщина, Курщина і Білгородщина), східного (тимчасово окупований український Донбас) і південного (анексований Кримський півострів). Показово, але головним аргументом директора ФСБ Бортнікова і голови РадБезу Патрушева під час тривалих розмов із Путіним була "боротьба із західною агресією" і можливим потенційним "нападом НАТО з території України" на росію.

Коливання серед високопоставлених силовиків і наближених до Путіна чиновників опісля такого рішення та інформаційний вакуум про плани війни серед російських еліт дали привід президенту РФ перейти "червоні лінії" та оголосити "спецоперацію". Хоча більшість членів Ради безпеки дізналися про підготовку вторгнення лише на засіданні 21 лютого і після того намагалися мовчки ніяк не суперечити начальству», – йдеться у матеріалі видання "The Times".

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що перлина Приазов'я, багатостраждальна і нескорена українська фортеця – Маріуполь – руками загарбників перетворена на транзитний пункт військової техніки.

Читайте також:
Новини
На царство Бліду Моль посадило бидло під закодованою назвою «російський народ»
01 лютого, 16:25
Політика
Самі по собі ліберали на кшталт Міхаіла Свєтова чи Максіма Каца – євнухи, які нічого не можуть, тож за першої нагоди присягнуть чекістам.
28 січня, 19:26
Світ
Дальнє коло російських євреїв включилося у "нормалізацію" відносин із колективним Заходом, адже найближче коло хоче продовження війни.
27 січня, 15:09
Світ
США вимагають від Туреччини заборонити польоти літаків Boeing російських авіакомпаній, – WSJ
26 січня, 16:39
Війна
Джо Байден може оголосити про постачання Україні танків M1 Abrams
25 січня, 14:50
Війна
герасимов послався на історичну роль російського Генерального штабу у керівництві та захисті росії
25 січня, 10:57