Печерський райсуд Києва відправив на цілодобовий домашній арешт захисника Протасового Яру

ПОЛІТИКА
29.03.2021, 15:48
Печерський райсуд Києва відправив на цілодобовий домашній арешт захисника Протасового Яру
Фото: Громадське телебачення

Роману Ратушному інкримінують хуліганство на дні народження Стерненка.

Голові ініціативи «Захистимо Протасів Яр» Роману Ратушному через участь в акції на день народження Стерненка в підтримку політв'язнів рішенням Печерського суду винесено запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
 
Про це повідомляє правозахисна ініціатива Правотворець.

Правозахисники нагадали, що Роману інкримінують ч.4 ст. 296 Кримінального Кодексу: «хуліганство із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, що карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років».

Акція на день народження Стерненка виявилася прекрасною "мухоловкою"

Нагадаємо, що 24 березня активіст, Роман Ратушний повідомив увечері 24 березня, що поліція повідомила йому про підозру після участі в акції під Офісом президента.

Він пов’язав підозру зі своєю боротьбою проти забудови Протасового Яру в Києві.  Як відомо, у жовтні 2019 Роман Ратушний заявив про погрози йому фізичною розправою і опублікував записи відповідних діалогів із заступником голови Офісу президента Андрієм Смирновим, а згодом також Геннадієм Корбаном.

З приводу погроз на свою адресу Ратушний звертався особисто до Зеленського, а також генпрокурора Рябошапки, проте кримінальне провадження не було відкрите.

А рішення печерного суду по Ратушному є зайвим свідченням того, що остання акція біля порожнього Офісу президента слугувала ще й "мухоловкою" для громадських діячів, яких тепер слуги Авакова намагатимуться брати на гачок.

Читайте також:
Новини
Президент Алєксандер Вучіч оголосив про намір залишити колективний орган, якщо туди офіційно впустять Косово. Белград провокує конфлікт.
25 березня, 14:54
Опінії
Цинічний цивілізований світ жаліє та співчуває вбивці, який всіляко намагається видати себе за жертву. Зло множиться і шириться планетою.
24 березня, 20:53
Світ
Башкан Ґаґаузії має тотальну електоральну підтримку в автономному регіоні. Також вона однопартієць «молдовського Мертвечука» Ілана Шора.
10 березня, 16:39
Політика
«Побачити путіна і померти!». Гасло, яким керуються очільники всіх проросійських сепаратистських утворень від Придністров'я до Абхазії.
07 березня, 21:41
Новини
У 2023 році військово-повітряні сили НАТО в Європі понад 300 разів піднімались у повітря для перехоплення російських військових літаків.
02 березня, 09:39
Політика
З Тирасполя та Москви навмисно ширять панічні заклики, пророкуючи приєднання бунтівного молдовського регіону до РФ. Криза відверто штучна.
25 лютого, 15:48