Печерський райсуд Києва відправив на цілодобовий домашній арешт захисника Протасового Яру

ПОЛІТИКА
29.03.2021, 15:48
Печерський райсуд Києва відправив на цілодобовий домашній арешт захисника Протасового Яру
Фото: Громадське телебачення

Роману Ратушному інкримінують хуліганство на дні народження Стерненка.

Голові ініціативи «Захистимо Протасів Яр» Роману Ратушному через участь в акції на день народження Стерненка в підтримку політв'язнів рішенням Печерського суду винесено запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
 
Про це повідомляє правозахисна ініціатива Правотворець.

Правозахисники нагадали, що Роману інкримінують ч.4 ст. 296 Кримінального Кодексу: «хуліганство із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень, що карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років».

Акція на день народження Стерненка виявилася прекрасною "мухоловкою"

Нагадаємо, що 24 березня активіст, Роман Ратушний повідомив увечері 24 березня, що поліція повідомила йому про підозру після участі в акції під Офісом президента.

Він пов’язав підозру зі своєю боротьбою проти забудови Протасового Яру в Києві.  Як відомо, у жовтні 2019 Роман Ратушний заявив про погрози йому фізичною розправою і опублікував записи відповідних діалогів із заступником голови Офісу президента Андрієм Смирновим, а згодом також Геннадієм Корбаном.

З приводу погроз на свою адресу Ратушний звертався особисто до Зеленського, а також генпрокурора Рябошапки, проте кримінальне провадження не було відкрите.

А рішення печерного суду по Ратушному є зайвим свідченням того, що остання акція біля порожнього Офісу президента слугувала ще й "мухоловкою" для громадських діячів, яких тепер слуги Авакова намагатимуться брати на гачок.

Читайте також:
Світ
Роздмухування конфліктів на міжнаціональному та міжконфесійному ґрунті завжди було одним із методів Кремля у гібридній війні проти Заходу.
24 січня, 16:18
Світ
Переобрання президентом Касима-Жомарта Токаєва не віщує нічого доброго ні казахам, ні їхнім сусідам. Кремль уже готується до нападу.
27.11.2022, 17:00
Опінії
Кишиневу не бути самостійним гравцем на світовій арені, у разі, якщо кремлівське лобі буде і надалі задавати тон суспільної дискусії.
07.10.2022, 08:09
Опінії
Такою вона стала після того, як путінський план захопити Київ "за 3 дні" провалився. А іншого плану, як виявилося, у ворога і не було.
25.07.2022, 18:18
Світ
Федеральна служба безпеки ресурсної федерації московії взялася за підготовку терористичних дій у сусідніх з Україною європейських країнах.
23.07.2022, 08:42
Світ
Громадянина окупованої московитами Республіки Білорусь застрелили під час риболовлі на Дніпрі на межі з Чернігівською областю.
11.05.2022, 22:45