Педофіл Шмарій більше не зможе зомбувати українців

ПОЛІТИКА
07.03.2022, 10:13
Педофіл Шмарій більше не зможе зомбувати українців
Фото: Google

Адміністрація платформи YouTube заблокувала мовлення каналів кремлівського пропагандиста Анатолія Шарія на території України.

Про це у Telegram відзвітував міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що крім основного зомбо-каналу Шмарія, адміністратори YouTube також обмежили доступ українських користувачів до каналу його дружини Ольги та їхнього спільного каналу "Дубль".

Вважаємо подібний крок необхідним, але малоефективним, оскільки живий Шмарій досі перебуває в Іспанії, звідки провадить пропагандистську роботу.

Закликаємо українських і європейських правоохоронців скооперуватися з метою екстрадиції вказаного агента спецслужб РФ до України, де на цю погань уже чекають народні месники.

Своєю чергою, як раніше інформував "Останній Бастіон", пропагандисти "Страна.ua" намагаються стати перефарбованими патріотами.

Читайте також:
Опінії
У соцмережах нації, яка стікає кров'ю і сотні тисяч її воїнів б'ються на фронті – трендом стає «припиніть війну». Що з цим трендом не так
11 липня, 17:18
Війна
Злочинна діяльність 95-го Кварталу має бути розслідувана
07 травня, 18:29
Політика
Злочини та робота на росію Петрова з Івановим з «Ісландії», після якого СБУ вручить їм підозру в держзраді
06 березня, 17:09
Опінії
Єдине інтерв'ю, яке дав кремлівський диктатор західному журналісту, було з американським соціалістом Волтером Дюранті. Було це у 1929 році.
09 лютого, 07:18
Політика
Мерія міста Модена відкликала дозвіл після звернення української сторони.
09 січня, 16:47
Опінії
Займіть своїх дітей діалогами про серйозні речі. І перестаньте самі подавати поганий приклад.
07.12.2023, 15:33