Пентагон зупиняє будівництво прикордонної стіни Трампа

СВІТ
01 травня, 11:24
Пентагон зупиняє будівництво прикордонної стіни Трампа
Фото: Politico

Розбудова кількасоткілометрової огорожі на американсько-мексиканському кордоні є затратною справою для державного бюджету США.

Міністерство оборони не планує надалі фінансово підтримувати проєкт, ініційований Дональдом Трампом, поінформувало видання "Reuters".

Пентагон за вказівкою Джозефа Байдена вирішив спрямувати виділені для завершення прикордонної стіни кошти на потреби американських військовослужбовців.

«Наша мета — взятися за розбудову важливих військових інфраструктурних об'єктів. За гроші, а це кілька мільярдів доларів, які передбачалися на стіну Трампа, цього і наступного року ми хочемо спорудити кілька шкіл для дітей наших бійців, переобладнати частини Національної гвардії та армійського резерву. Також частина коштів піде на реалізацію безпекових проєктів, які нещодавно ухвалено Конґресом», — прокоментував ситуацію офіційний представник Пентагону Джамал Браун.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", однопартійці Байдена вимагають перетворити столицю країни Вашинґтон на 51-й штат.

вибір редакції
Читайте також:
Влада США більше не втаємничуватиме від власних громадян правду про траґічні події 20 річної давнини, що сталися у Нью-Йорку та Вашинґтоні.
04 вересня, 16:45
Найбільша американська приватна військова компанія мала збудувати в Україні завод боєприпасів і створити авіаційний консорціум.
08 липня, 09:34
46-й президент США Джозеф Байден довго і демонстративно відмовляв Володимиру Зеленському в аудієнції через свою ненависть до України.
11 червня, 07:01
Підривна діяльність кремлівського аґента Андрія Деркача і його поплічників завдала суттєвої репутаційної шкоди Україні.
29 травня, 19:53
Найближчі 4 роки зовнішня політика Вашингтону спиратиметься на пошук балансу між американськими інтересами й цінностями.
10 квітня, 12:23
Законотворці штату Нью-Йорк досягли паритетної згоди у питанні легалізації так званої "рекреаційної марихуани".
29 березня, 11:46