Пентагон зупиняє будівництво прикордонної стіни Трампа

СВІТ
01 травня, 11:24
Пентагон зупиняє будівництво прикордонної стіни Трампа
Фото: Politico

Розбудова кількасоткілометрової огорожі на американсько-мексиканському кордоні є затратною справою для державного бюджету США.

Міністерство оборони не планує надалі фінансово підтримувати проєкт, ініційований Дональдом Трампом, поінформувало видання "Reuters".

Пентагон за вказівкою Джозефа Байдена вирішив спрямувати виділені для завершення прикордонної стіни кошти на потреби американських військовослужбовців.

«Наша мета — взятися за розбудову важливих військових інфраструктурних об'єктів. За гроші, а це кілька мільярдів доларів, які передбачалися на стіну Трампа, цього і наступного року ми хочемо спорудити кілька шкіл для дітей наших бійців, переобладнати частини Національної гвардії та армійського резерву. Також частина коштів піде на реалізацію безпекових проєктів, які нещодавно ухвалено Конґресом», — прокоментував ситуацію офіційний представник Пентагону Джамал Браун.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", однопартійці Байдена вимагають перетворити столицю країни Вашинґтон на 51-й штат.

Читайте також:
Найближчі 4 роки зовнішня політика Вашингтону спиратиметься на пошук балансу між американськими інтересами й цінностями.
10 квітня, 12:23
Законотворці штату Нью-Йорк досягли паритетної згоди у питанні легалізації так званої "рекреаційної марихуани".
29 березня, 11:46
51-річний Меттью МакКонагей має намір наступного року позмагатися за губернаторське крісло штату Техас.
12 березня, 10:33
Вашингтон сьогодні виглядає як місто, що окуповане або планує відбиття ворожої інтервенції, наче Берлін часів Карибської кризи.
19 січня, 10:37
У власника фінансово-промислової групи "Приват" Ігоря Коломойського конфіскують майно, незаконно придбане у штатах Огайо, Кентуккі та Техас.
31.12.2020, 10:32
Під час археологічної експедиції у каліфорнійських горах Сан-Еміджіо дослідники знайшли наскельну піктограму квітки "священний дурман".
28.11.2020, 11:37