Пентагон зупиняє будівництво прикордонної стіни Трампа

СВІТ
01.05.2021, 11:24
Пентагон зупиняє будівництво прикордонної стіни Трампа
Фото: Politico

Розбудова кількасоткілометрової огорожі на американсько-мексиканському кордоні є затратною справою для державного бюджету США.

Міністерство оборони не планує надалі фінансово підтримувати проєкт, ініційований Дональдом Трампом, поінформувало видання "Reuters".

Пентагон за вказівкою Джозефа Байдена вирішив спрямувати виділені для завершення прикордонної стіни кошти на потреби американських військовослужбовців.

«Наша мета — взятися за розбудову важливих військових інфраструктурних об'єктів. За гроші, а це кілька мільярдів доларів, які передбачалися на стіну Трампа, цього і наступного року ми хочемо спорудити кілька шкіл для дітей наших бійців, переобладнати частини Національної гвардії та армійського резерву. Також частина коштів піде на реалізацію безпекових проєктів, які нещодавно ухвалено Конґресом», — прокоментував ситуацію офіційний представник Пентагону Джамал Браун.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", однопартійці Байдена вимагають перетворити столицю країни Вашинґтон на 51-й штат.

Читайте також:
Світ
Командувачем став Генерал Крістофер Каволі
04 травня, 08:46
Світ
Перший транш військової допомоги США на 800 млн. доларів Україні відправлять протягом 24 годин
15 квітня, 22:30
Світ
Ці системи надають докладні розвідувальні дані про дії окупаційних військ московії в Україні
10 квітня, 14:53
Світ
Залишилося лише забити останнього цвяха у труну нашого одвічного ворога – Московії!
05 березня, 10:32
Світ
Практика «ленд-ліз» широко застосовувалась в роки Другої світової війни
21 січня, 14:32