Пентхаус за «службу на воді»

КРИМІНАЛ
17.09.2025, 11:09
Пентхаус за «службу на воді»

Як київський поліцейський отримав квартиру від забудовника.

ВАКС намагається конфіскувати двоповерховий пентхаус Тараса Полієнка — заступника начальника київського главку Нацполіції, записаний на тещу.

Полієнко заявив, що пентхаус за половину ціни йому поступився забудовник ЖК «Зарічний» — ТОВ «Інвестиційно-будівельна компанія «Альянс Груп».

Власники — Влада Молчанова та Ігор Кушнір.

Можна припустити мотив забудовника для такого «подарунка»: ЖК «Зарічний» будують на намивній землі біля Південного мосту просто на березі Дніпра. Подекуди намивали піску заввишки до 15 метрів (схема в першому коментарі).

Полієнко був начальником поліції на воді, тобто під його контролем перебували пісок, намиви тощо. Логіка загалом зрозуміла.

Нагадаю, НАБУ зацікавилося Молчановою через злочинний зв’язок з Іванющенком, який «кришує» Христенка, що наговорює на детектива НАБУ Магомедрасулова.

Виходить, НАБУ не становить загрози для іншого партнера Молчанової — Ігоря Кушніра, який, будучи президентом «Київміськбуду», за зарплату «придбав» садибу в Ніцці за 20 млн євро, літак, яхту та низку об’єктів нерухомості на Звіринці й у Кончі.

Джерело

Читайте також:
Кримінал
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.
вчора, 18:31
Позиція
Суд змусив поліцію розслідувати бюджет «Інваспорту».
вчора, 17:40
Війна
Хто ж той Вова з «Династії», що продає мародерам індульгенції?
30 липня, 17:21
Політика
Прогалини в моніторингу та переплати до 20%.
30 липня, 16:21
Кримінал
317 військовослужбовцям незаконно нарахували додаткові виплати по 100 тисяч гривень.
30 липня, 15:34
Політика
Місце Гринкевича швидко посів Мітрохін — підрядник, який понад десять років співпрацює з оборонним відомством.
29 липня, 15:42