Перемога Байдена завадила ПВК «Blackwater» зайти на український ринок

СВІТ
08 липня, 09:34
Перемога Байдена завадила ПВК «Blackwater» зайти на український ринок
Фото: Facebook

Найбільша американська приватна військова компанія мала збудувати в Україні завод боєприпасів і створити авіаційний консорціум.

Також керівник "Blackwater" Ерик Принс у 2020 році ​активно займався рекрутинґом ветеранів для війни на Донбасі проти РФ.

Про це повідомляє інформаційна аґенція "Останній Бастіон" із посиланням на матеріали, оприлюднені виданням "Time".

На цю мить відомо, що втілити плани у життя Ерику Принсу завадила перемога Джозефа Байдена на торішніх президентських виборах, оскільки підприємець – особа дуже близька до Дональда Трампа.

Для схвалення свого проєкту з боку української влади директор ПВК "Blackwater" використовував свої зв'язки в адміністрації 45-го президента США; власне представники Білого дому і познайомили Ерика Принса з колишнім радником Володимира Зеленського Ігорем Новіковим.

Останній у розмові підтвердив виданню "Time", що американський підприємець хотів інвестувати в українську військову промисловість майже 10 мільярдів доларів, створивши цілу низку з'єднаних у консорціум заводів для конкуренції з "Boeing" і "Airbus".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що всебічна підтримка обороноздатності України з боку США і НАТО – важливий фактор стримування кремлівського "залізного щура".

Читайте також:
Кремлівський "бункерний щур" ніяк не затямить: Україна йому ніколи та ні за яких обставин не підкориться!
02 грудня, 14:12
Влада США більше не втаємничуватиме від власних громадян правду про траґічні події 20 річної давнини, що сталися у Нью-Йорку та Вашинґтоні.
04 вересня, 16:45
46-й президент США Джозеф Байден довго і демонстративно відмовляв Володимиру Зеленському в аудієнції через свою ненависть до України.
11 червня, 07:01
Підривна діяльність кремлівського аґента Андрія Деркача і його поплічників завдала суттєвої репутаційної шкоди Україні.
29 травня, 19:53
Розбудова кількасоткілометрової огорожі на американсько-мексиканському кордоні є затратною справою для державного бюджету США.
01 травня, 11:24
Найближчі 4 роки зовнішня політика Вашингтону спиратиметься на пошук балансу між американськими інтересами й цінностями.
10 квітня, 12:23