«Переплюнуть Януковича»: у Зеленського хочуть спілкуватися лише з придворним пулом журналістів

ПОЛІТИКА
01 червня, 16:41
«Переплюнуть Януковича»: у Зеленського хочуть спілкуватися лише з придворним пулом журналістів
Фото: ic.pics.livejournal.com

«Гарант» відповідатиме на питання невеликої групи журналістів, перед іншими віддуватиметься Андрій Єрмак або його заступники.

В Офісі президента хочуть, щоб діяльність Володимира Зеленського на посаді президента висвітлювало 20-25 журналістів. Про це заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко розповів в інтерв'ю виданню «Вести», яке було опубліковано в понеділок, 1 червня.

«Думаю, нам необхідний пул журналістів, які ходять на пресконференції або брифінги. У ньому має бути 20-25 представників ЗМІ, не більше – так робиться в різних країнах Європи, в США», – чомусь вважає Тимошенко.

За таких умов, за словами Тимошенка, «розмова виходить предметною і продуктивною». Водночас, «закриватися» від інших ЗМІ ніхто не збирається – Офіс президента відповідатиме на їхні запити і «відправлятиме до них главу Офісу або його заступників».

«Це найбільш продуктивна і робоча схема. Щоб 25 акредитованих журналістів, які прийшли, отримали 25 відповідей. Інакше це перетворюється в процес обміну думками з президентом, самоствердження, світські бесіди», – сказав заступник голови Офісу президента, зазначивши, що усвідомлює, що при цьому буде багато незадоволених.

Нагадаємо, 20 травня відбулася пресконференція Володимира Зеленського, яка тривала понад три години. На ній президент відповів на питання про можливу зустріч із Володимиром Путіним, війну на Донбасі та окупацію Криму.
Нагадаємо, що подібну практику, хоч і не в таких явних, нахабних формах практикував Віктор Янукович.

Зокрема пресслужба президента-втікача гаранта формували пули журналістів, яких стимулювали фінансово під час поїздок Віктора Федоровича країною. Разом з тим, навіть в часи Януковича фіксувалися лише окремі випадки обмежити кількість журналістів, що можуть потрапляти на офіційні пресконференції.

Нагадаємо також, що останнім часом психологи відзначають зростання нетерпимості Зеленського до критики, хоча він й полюбляє повторювати про своє спокійне ставлення до неї.

Читайте також:
Від сьогодні з 1 липня набирає сили закон №2617-VIII про кримінальні проступки.
01 липня, 13:46
Коли зірве різьбу на зелених гайках?
01 липня, 12:17
«Слуги народу» вкотре взялися переписувати закон «Про вищу освіту».
30 червня, 12:21
Ймовірно «гарант» таки дав команду валити прем’єра і Кабмін, роблячи з уряду цапів-відбувайлів.
18 червня, 14:36
Українські користувачі соціальних мереж обурюються пересуванням "гаранта" кортежем із майже 20 елітних авто.
12 червня, 10:36