Переселенці з Луганщини отримують гумдопомогу на Полтавщині

ПОЛТАВА
27.10.2022, 19:12
Переселенці з Луганщини отримують гумдопомогу на Полтавщині

Від початку повномасштабної російської агресії наш край став міцним тилом як для української армії, так і для вимушених переселенців.

Такі відомості на своєму офіційному публічному Telegram-каналі оприлюднив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай.

За словами чиновника, від липня 2022 року у Полтаві функціонують пункти видачі гуманітарної допомоги, де вже видано 288 сімейних продуктових наборів, які розраховані на 682 особи.

«Станом на сьогодні понад 1000 наших переселенців отримали гуманітарну допомогу на Полтавщині. Це показник лише за минулий тиждень. Найбільше з отриманих наборів отримали переселенці Гірської громади. Відповідальні від цієї разом із Щастинською міськоою військово-цивільноою адміністрації налагодили системну роботу спільного хабу у регіоні», – зазначив очільник Луганщини.

Також Сергій Гайдай уточнює, що для отримання його земляками допомоги "Укрпоштою" на території Полтавщини необхідно заповнити форму за наступним посиланням: https://forms.gle/RSBU1MkxfoccdeCE9.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що полтавські воїни одного з найпотаємніших підрозділів Збройних Сил України, який перебуває на Донбасі, розповіли про фронтові будні у боротьбі з окупантами.

Переселенці з Луганщини отримують гумдопомогу на Полтавщині_1
Переселенці з Луганщини отримують гумдопомогу на Полтавщині_3
Переселенці з Луганщини отримують гумдопомогу на Полтавщині_5
Читайте також:
Опінії
Війна еволюціонує. Ворог еволюціонує. Армія еволюціонує. Еволюціонує зброя. Цивільним доведеться теж.
09 квітня, 16:08
Війна
Чи тільки їх родинам і волонтерам?
08 квітня, 11:16
Кримінал
СБУшник через посередника отримав від керівника підприємства 20 тисяч доларів і був затриманий працівниками ДБР.
26 березня, 10:08
Війна
Прифронтовий обласний центр українського Півдня не спить, його заводи працюють. Без президентів можна обійтися, а без людей ні.
11 січня, 19:06
Опінії
Етнічна українська нація (титульна нація) є основним елементом етнонаціональної структури українського суспільства.
13.11.2023, 07:35
Опінії
Кожного дня один вчинок пише наше місце в одній із книг. Перша, як сонячний промінь, тоді як друга, темніша за найчорніший день.
25.10.2023, 19:24