Сформована з уродженців Полтавщини 66 бригада йтиме до переможного кінця

ВІЙНА
26.10.2022, 18:09
Сформована з уродженців Полтавщини 66 бригада йтиме до переможного кінця
Фото: 66 Окрема механізована бригада Сухопутних військ Збройних Сил України

Воїни одного з найпотаємніших підрозділів, який перебуває на Донбасі, розповіли про свої фронтові будні у боротьбі з російським агресором.

Маються на увазі снайпери з лав 66 Окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на Facebook-сторінку з'єднання.

Як вдалося дізнатися, робота снайперів широкому загалу здебільшого відома за художніми стрічками, бойовиками – там вони герої, сильні одинаки, малослівні, проте у реальному житті навпаки.

«Хлопці-снайпери нашої бригади надзвичайно приязні. Для них військовий колектив – друга родина. Тут вболівають один за одного. Підтримують. Допомагають. І навіть, коли хтось затримується із бойового завдання, готові без наказу йти на поміч. Будь-якої миті. Будь-куди. Бо так велить серце. Бо інакше вони не можуть. Війна з русаками змінила всіх наших. Відтепер ми інакше дивимося на життя. Бачимо здалека, де правда, а де брехня. Війна кардинально змінила навіть ставлення до родини – дружини, дітей, батьків. Воно стало більш відповідальним, теплим і на диво більше люблячим», – зазначив один зі снайперів 66 ОМБр.

При цьому військовик разом із колегами по службі свідомо не називають навіть власні позивні, але натомість передали обіцянку українцям у тилу: «Ми йтимемо до кінця. До нашої спільної перемоги».

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що на відміну від сусідніх Херсонщини та Донеччини фронт у Запорізькому краю відносно стабільний, російські окупанти вже не пройдуть далі.

Читайте також:
Війна
Станом на п’ятницю, 29 серпня, російська окупаційна армія просунулася поблизу трьох населених пунктів на території Донецької області.
29 серпня, 14:56
Війна
Росіяни просуваються дедалі швидше, зменшуючи втрати.
21 серпня, 14:02
Війна
російський диктатор володимир путін хоче, щоб президент США Дональд Трамп забезпечив йому те, чого не може домогтися його армія.
19 серпня, 21:41
Війна
За даними Пентагону, українські війська в Покровську можуть опинитися під загрозою оточення.
13 серпня, 16:15
Війна
Історія повторюється: 2018–2022 і знову 2024. Україна ризикує знову втрачати сотні кілометрів на добу, як у 2022-му.
12 серпня, 10:05
Війна
Війська рф в липні могли захопити близько 500-550 кв. км української території. Такий самий обсяг територій росіяни окупували і в червні.
09 серпня, 15:14