Перевертні Авакова ночами промишляють браконьєрством

КРИМІНАЛ
10.11.2020, 15:55
Перевертні Авакова ночами промишляють браконьєрством

Підлеглі Арсена Авакова продовжують дискредитувати форму, погони та, здавалось би, почесне звання поліцейського.

Лозунг національної поліції “Служити і захищати” було давно сплюндровано, в першу чергу його сплюндрував і потоптався по ньому Міністр усіх справ України Арсен Борисович Аваков, котрому вже понад 6 років не можуть знайти заміну.

Схожа ситуація була в сусідній країні з Анатолієм Чубайсом, котрий понад 18 років перебував на посадах в уряді РФ. Про нього навіть складали анекдоти та говорили що Чубайс це вже не прізвище, Чубайс — це посада. Подібна ситуація склалася і в Україні, де Арсен Аваков з 2014 року перебуває на посаді міністра внутрішніх справ України. Але на відміну від Чубайса, в Авакова набагато більше повноважень та важелів впливу, що робить його особливо небезпечним в сучасних Українських реаліях.

Але повернемося до підопічних Арсена Борисовича котрі несуть службу в Державній службі охорони на Одещині.

З невідомих нам причин, Одеські ДСОшники охороняли трубопровід в Красноградському районі на Харківщині.

В ніч 29 жовтня 2020 року, коли місяць був у повні, проводився черговий рейд єгерської служби Красноградської районної організації українського товариства мисливців і рибалок. Під час проведення рейду, єгерською службою було виявлено браконьєрів які їздили по полю з озиминою, та стріляти зайців та інших диких тварин.

І яким же було здивування єгерів, коли замість звичайних браконьєрів, до яких вже давно звикли, вони виявили перевертнів-вурдолаків Арсена Борисовича Авакова, котрі почали від них втікати на службовому транспорті.

Коли ж працівникам єгерської служби вдалося зупинити правопорушників, виявилося, що це були працівники державної служби охорони поліції, яка охороняє трубопровід. До речі, трубопровід, який вони охороняли, знаходився більш ніж за три кілометри від місця, де їх помітили єгері. Перевертні в погонах, з притаманним їм хамським тоном, намагалися довести єгерям свою правоту, проте не змогли пояснити, чому вони протягом більш ніж 10 хвилин, втікали від переслідування єгерської служби на службовому транспорті Національної поліції України.

Працівниками єгерської служби було здійснено відеофіксації погоні за перевертнями, в якій вони їх наздогнали, затримали, та передали наряду поліції. Коли їх спіймали, деякі з цих осіб були у нетверезому стані зі зброєю в руках. Наряд поліції оформив усі необхідні документи на “колег-перевертнів”.

Маємо сподівання, що одеські гості будуть притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством України та будуть звільнені з займаних посад в правоохоронних органах.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" уже 6 років каже, що реформована поліція Авакова стала оплотом злочинного світу.

Читайте також:
Світ
На московії знайшли мертвим депутата-браконьєра, що позував на тлі десятків вбитих гусей
22.12.2021, 21:21
Полтава
34-річного жителя Кременчука затримали посеред вулиці з пакетом повного раків і риболовецьких снастей.
08.12.2021, 13:28
Політика
Нардепа від "Батьківщини" Івченка запідозрили в браконьєрстві через фото з риболовлі
19.10.2021, 08:43
Полтава
37-річного мешканця Полтавщини підозрюють у навмисному вбивстві самиці плямистого оленя в угіддях Комишнянської громади.
23.02.2021, 13:59
Життя
Людство як ніколи близьке до того, щоб винищити їх остаточно.
06.10.2020, 13:07
Світ
Китайських рибалок звинуватили у виснаженні водних ресурсів і катастрофічному скороченні популяцій багатьох видів морських організмів.
26.08.2020, 09:28