Першим князем всієї Русі був син Ярослава Мудрого, – кандидат наук Олександр Алфьоров

ІСТОРІЯ
02.06.2022, 09:08
Першим князем всієї Русі був син Ярослава Мудрого, – кандидат наук Олександр Алфьоров
Фото: Facebook

Російська історія заснована на викрадених в інших і підкорених Москвою народів артефактах та неодноразово переписана на замовлення режимів.

Свідченням цього є печатка великого князя київського Всеволода, яку виявив кандидат історичних наук Олександр Алфьоров, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами вітчизняного дослідника минувшини, археологічна знахідка доводить, що правителі Московії привласнили титул "князя всія Русі" у середині XIV століття за Семеона Гордого.

«До нашого часу збереглась унікальна печатка київського князя Всеволода-Андрія – сина Ярослава Мудрого з написом грецькою мовою "Господи, помозі рабу своєму Андрію – князю всієї Руси" (Κύριε βοήθει τῷ σῷ δούλῳ Ἀνδρέᾳ ἄρχοντι πάσης Ῥωσίας), а це 1078-1093 роки. Потім титулом "всея Руси" користувались на печатках київські князі Ярополк-Йоанн Володимирович і Ростислав-Михаїл Мстиславич. В літописній традиції "самодержцем всієї Руси" названо Романа Мстиславича (батька короля Данила). І все це – нащадки Всеволода», – прокоментував знахідку Олександр Алфьоров.

Станом на сьогодні вказана печатка перебуває у приватній колекції родини Бліссів і знаходиться у тимчасовому управлінні ради опікунів Гарвардського університету.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що у Швеції днями віднайшли польські листи про заслуги гетьманів Івана Самойловича та Андрія Могили.

Першим князем всієї Русі був син Ярослава Мудрого, – кандидат наук Олександр Алфьоров_1
Читайте також:
Війна
Він став першим українським воїном, який загинув у російсько-українській війні.
13 квітня, 08:50
Життя
Мирне співіснування — коли кожен удосконалюються на благо людства. При цьому не шукає винних, вміючи розуміти сприйняття світу іншими.
11 березня, 19:13
Полтава
Після проведеного громадського обговорення депутати міської ради ухвалили рішення про перейменування вулиць. Списки додаються.
10 березня, 10:24
Війна
Володимир Зеленський був проклятий його батьком за те, що убив Ярослава Журавля шляхом відмови йому в порятунку
09 березня, 11:00
Війна
На Аскольдовій могилі у Києві провели панахиду до роковин загибелі Героя України Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла
07 березня, 16:40
Політика
В рамках своєї передвиборної кампанії Єрмак та Зеленський мають намір відвідати могилу Героя України Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла
06 березня, 16:15