Першим князем всієї Русі був син Ярослава Мудрого, – кандидат наук Олександр Алфьоров

ІСТОРІЯ
02.06.2022, 09:08
Першим князем всієї Русі був син Ярослава Мудрого, – кандидат наук Олександр Алфьоров
Фото: Facebook

Російська історія заснована на викрадених в інших і підкорених Москвою народів артефактах та неодноразово переписана на замовлення режимів.

Свідченням цього є печатка великого князя київського Всеволода, яку виявив кандидат історичних наук Олександр Алфьоров, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами вітчизняного дослідника минувшини, археологічна знахідка доводить, що правителі Московії привласнили титул "князя всія Русі" у середині XIV століття за Семеона Гордого.

«До нашого часу збереглась унікальна печатка київського князя Всеволода-Андрія – сина Ярослава Мудрого з написом грецькою мовою "Господи, помозі рабу своєму Андрію – князю всієї Руси" (Κύριε βοήθει τῷ σῷ δούλῳ Ἀνδρέᾳ ἄρχοντι πάσης Ῥωσίας), а це 1078-1093 роки. Потім титулом "всея Руси" користувались на печатках київські князі Ярополк-Йоанн Володимирович і Ростислав-Михаїл Мстиславич. В літописній традиції "самодержцем всієї Руси" названо Романа Мстиславича (батька короля Данила). І все це – нащадки Всеволода», – прокоментував знахідку Олександр Алфьоров.

Станом на сьогодні вказана печатка перебуває у приватній колекції родини Бліссів і знаходиться у тимчасовому управлінні ради опікунів Гарвардського університету.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що у Швеції днями віднайшли польські листи про заслуги гетьманів Івана Самойловича та Андрія Могили.

Першим князем всієї Русі був син Ярослава Мудрого, – кандидат наук Олександр Алфьоров_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Меморіал міститиме барельєфи загиблих у нинішній борні воїтелів : Хаммера, Да Вінчі, Жованика, Руфа, Жори Фрайкора, Олега Куцина та ін.
25 березня, 13:47
Опінії
Назвавши вулиці нашими іменами – повертаємо собі символічну власність на свою землю. Інакше в Україні завше буде присутність чужого.
22 березня, 17:08
Війна
Нескінченний мартиролог вільної Української Нації щодня поповнюється новими іменами. У Вирій відлітають найкращі, а гірші – на Банковій.
10 березня, 19:12
Політика
Бездуховна колиска закостенілого рагулізму досі перебуває на узбіччі всеукраїнських процесів, ігноруючи тектонічні зміни у суспільстві.
08 березня, 18:14
Виміри
Виконавчий комітет Полтавської міської ради затвердив встановлення інформаційної дошки Герою України Тарасу Бобаничу
15.12.2022, 17:45
Війна
Він став першим українським воїном, який загинув у російсько-українській війні 13 квітня 2014 року.
14.12.2022, 15:50