Першим князем всієї Русі був син Ярослава Мудрого, – кандидат наук Олександр Алфьоров

ІСТОРІЯ
02 червня, 09:08
Першим князем всієї Русі був син Ярослава Мудрого, – кандидат наук Олександр Алфьоров
Фото: Facebook

Російська історія заснована на викрадених в інших і підкорених Москвою народів артефактах та неодноразово переписана на замовлення режимів.

Свідченням цього є печатка великого князя київського Всеволода, яку виявив кандидат історичних наук Олександр Алфьоров, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами вітчизняного дослідника минувшини, археологічна знахідка доводить, що правителі Московії привласнили титул "князя всія Русі" у середині XIV століття за Семеона Гордого.

«До нашого часу збереглась унікальна печатка київського князя Всеволода-Андрія – сина Ярослава Мудрого з написом грецькою мовою "Господи, помозі рабу своєму Андрію – князю всієї Руси" (Κύριε βοήθει τῷ σῷ δούλῳ Ἀνδρέᾳ ἄρχοντι πάσης Ῥωσίας), а це 1078-1093 роки. Потім титулом "всея Руси" користувались на печатках київські князі Ярополк-Йоанн Володимирович і Ростислав-Михаїл Мстиславич. В літописній традиції "самодержцем всієї Руси" названо Романа Мстиславича (батька короля Данила). І все це – нащадки Всеволода», – прокоментував знахідку Олександр Алфьоров.

Станом на сьогодні вказана печатка перебуває у приватній колекції родини Бліссів і знаходиться у тимчасовому управлінні ради опікунів Гарвардського університету.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що у Швеції днями віднайшли польські листи про заслуги гетьманів Івана Самойловича та Андрія Могили.

Першим князем всієї Русі був син Ярослава Мудрого, – кандидат наук Олександр Алфьоров_1
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Міський очільник Одеси божиться стояти на смерть, але за будь-що не дати українським патріотам дерусифікувати пам'ятник цариці Єкатєрінє ІІ.
25 вересня, 18:34
Опінії
Ці фотодокументи говорять без прикрас і узагальнень.
23 вересня, 15:11
Історія
З року у рік полтавці відзначають День міста 23 вересня. Для багатьох ця дата – черговий привід "культурно" відпочити.
23 вересня, 08:01
Світ
У прикордонній з РФ естонській Нарві вирують справжні пристрасті щодо долі пам'ятника совєцькому танку, встановленого 70 років тому.
10 серпня, 09:09
Полтава
Боротьба за незалежність України та перехід на бік ворога (скажімо, більшовицьких окупантів) цієї незалежності – речі несумісні.
16 липня, 20:34
Виміри
"Останній Бастіон" приєднується до ініціативи ДУК ПС з увічнення українського захисника Тараса "Хаммера" Бобанича у топоніміці Полтави.
15 липня, 14:23