Петиція про відставку Ганни Новосад набрала понад 20% необхідних підписів

ПОЛІТИКА
30 січня, 07:24
Ганна Новосад
Ганна Новосад

Для розгляду петиції необхідно 25000 голосів.

Петиція №22/081278-еп «Відправити у відставку міністерку освіти і науки України Ганну Новосад» станом на ранок 30 січня набрала понад 6 тисяч голосів із необхідних 25 тисяч.

«Найменш фаховим та професійним очільником Міністерства освіти і науки України за весь період незалежності нашої держави є діюча Міністерка Ганна Новосад. Вказаний посадовець вперше в історії існування цієї посади в Україні не має ні наукового ступеня, ні вченого знання, при тому, що до сфери її управління віднесено і питання розвитку науки в Україні. Також, на момент призначення Міністеркою освіти і науки Ганна Новосад не мала реального досвіду роботи ні у закладах освіти, ні у наукових установах України, що обумовлює нерозуміння нею існуючих проблем у сфері освіти і науки та можливих шляхів їх ефективного вирішення», – йдеться у тексті петиції.

Відзначимо, що це не єдина петиція про відставку Новосад.

Подібна петиція була зареєстрована 21 січня і наразі встигла набрати понад 3 тисячі підписів.

Читайте також:
Передбачається створення стратегії на 4 роки роботи.
24 вересня, 14:00
28 липня голова Кабінету міністрів із робочим візитом відвідає низку об'єктів області та зустрінеться з "пересічними" полтавцями.
27 липня, 11:09
Уряд своєрідно розподілив всі 66 мільярдів гривень з Фонду боротьби з коронавірусом.
26 липня, 16:53
Кабмін вніс цікавий проєкт закону до Верховної Ради.
21 липня, 12:29
Країна буде використовувати модель адаптивного карантину.
23 червня, 14:33
Уряд планує виносити на засідання уряду та у ВР питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму.
16 червня, 15:26