Підлеглі Авакова отримуватимуть доплати з коронавірусного фонду

Опінії
23.01.2021, 11:18
Підлеглі Авакова отримуватимуть доплати з коронавірусного фонду
Фото: Twitter

Денис Шмигаль за погодженням з Офісом президента визначив пріоритети влади: понад 100 млн грн на потреби МВС, для ЗСУ ні копійки.

Народний депутат України VIII скликання

Я зовсім не проти, щоб правоохоронці отримували доплати, премії чи гідну зарплатню за якісну роботу. Але я принципово проти того, щоби це робилося з "ковідного" фонду.

Бо таким чином фонд перетворився на "кнут і пряник" влади, яка в ручному режимі й у порушення всіх процедур фактично одноосібно вирішує, кому давати гроші, а кому ні.

Чому не виділили гроші на підготовку шкіл до карантину? Чому вчителі, які часто мають похилий вік, не отримують доплати? Вони не ризикують життям?

Чому військові, які знаходяться в скупчених умовах, не отримують доплати? Вони ж мають не менший ризик захворіти. Зрештою, чому медики не отримують доплат, які вони заслужили та які передбачені постановами?

Відповідь проста – МВС потрібніша, бо утримує владу!

Бо поліція виконує завдання з переслідування політичної опозиції, патріотів, волонтерів та ветеранів. Бо досі за ґратами знаходяться невинні люди.

Бо саме працівники МВС доставляють на голосування до зали депутатів, які не хочуть голосувати за рішення зеленої влади. Скажімо, як це було в грудні 2020-го у рідному Запоріжжі.

"Ковідний" фонд потрібен для того, щоби боротися з епідемією та її наслідками. Але аж ніяк не утримувати охранку Зеленського!

Підлеглі Авакова отримуватимуть доплати з коронавірусного фонду_1
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
У недореформованому відомстві на вулиці Академіка Богомольця, 10 тривають підкилимові страждання чільних і (поки що) не чільних посадовців.
04 лютого, 11:38
Новини
Зе-влада вже не приховує від громадян, що системно готується до придушення будь-яких протестів в Україні.
10.09.2021, 14:00
Політика
В Офісі президента незадоволені роботою беззмінного з лютого 2014 року міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, йому готують заміну.
24.06.2021, 12:04
Кримінал
Колишній начальник Полтавського обласного управління Національної поліції налагодив співпрацю з "сигаретною мафією" в Одесі.
05.02.2021, 12:34
Кримінал
Шахрай спеціалізувався на любителях сільськогосподарської техніки.
11.01.2021, 16:25
Новини
Арсен Аваков вирішив привласнити здобутки своїх підлеглих, які весною 2014 року ліквідували загрозу окупації Харківщини.
30.12.2020, 11:27