Підлеглі керівника поліції Одещини Беха допомагають бандитам чинити беззаконня

КРИМІНАЛ
05 лютого, 12:34
Підлеглі керівника поліції Одещини Беха допомагають бандитам чинити беззаконня
Фото: УНН

Колишній начальник Полтавського обласного управління Національної поліції налагодив співпрацю з "сигаретною мафією" в Одесі.

Про це може свідчити свідоме знищення автомобіля місцевого громадського діяча, здійснене невідомими зловмисниками.

Відповідну інформацію на своєму YouTube-каналі оприлюднив незалежний журналіст Євгеній Плінський, додавши, що резонансна подія потребує уваги громадськості.

За його словами, співробітники Хаджибейського районного відділу поліції міста Одеса ігнорують вказане правопорушення, не бачачи у ньому криміналу.

«Простому хлопцю, який обурився нелегальною торгівлею цигарок і написав кілька заяв у поліцію, спершу стали погрожувати, потім його побили, а сьогодні вночі ще й розтрощили авто бітами. Поліція Одеси на всі заяви активіста закривала очі, а тих, хто заробляє на продажі цигарок, не чіпає. Коли справа дійшла до знищення транспортного засобу, поліціянти натякнули, що, мовляв, чоловіку варто перестати лізти туди, куди не слід», – прокоментував ситуацію Євгеній Плінський.

Тепер небайдужий одесит, який спробував наодинці побороти "сигаретну мафію", боїться за своє життя і не знає у кого шукати правди та справедливості.

Адже правоохоронці навідріз відмовляються шукати винуватців, не надаючи постраждалому відповідного захисту.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що бувши керівником ГУ НП у Полтавський області Олег Бех давав вказівку підлеглим "кончать" нашого головного редактора.

Читайте також:
Денис Шмигаль за погодженням з Офісом президента визначив пріоритети влади: понад 100 млн грн на потреби МВС, для ЗСУ ні копійки.
23 січня, 11:18
Шахрай спеціалізувався на любителях сільськогосподарської техніки.
11 січня, 16:25
Арсен Аваков вирішив привласнити здобутки своїх підлеглих, які весною 2014 року ліквідували загрозу окупації Харківщини.
30.12.2020, 11:27
Тіло загиблої жінки-таксистки знайшли вчора, 16 грудня.
17.12.2020, 17:02
У когось іще є сумніви у тому, на кого працюють послідовники Рюкзакова?
24.11.2020, 15:33
Підлеглий Арсена Авакова, який керує Департаментом патрульної поліції, випробував на собі дію електрошокеру "Taser Х2".
24.11.2020, 09:38