Піраміди та Сфінкс могли тривалий час знаходитися під водою

04.06.2023, 10:55
Піраміди та Сфінкс могли тривалий час знаходитися під водою

Знайдено підтвердження, що піраміди та Сфінкс тривалий час перебували у морській воді

Якщо хтось ще не чув – у світі давно точаться суперечки з приводу того факту, що стародавній Сфінкс і Великі піраміди в давнину якийсь період перебували в затопленому стані.

Річ у тім, що така можливість завжди розглядалася, особливо з огляду на безліч різних слідів ерозії, виявлених на Сфінксі. Донедавна це було єдиним доказом впливу води на стародавні будівлі, що дозволяло скептикам аргументовано заперечувати прихильникам допотопного походження пірамід і говорити не про потоп, а про зливи, що йшли в давнину в районі перебування Пірамід.

Піраміди та Сфінкс могли тривалий час знаходитися під водою_1

Але тепер знайдено ще один доказ саме затоплення грандіозних споруд.

Експерти Шериф Ель Мурсі та Антуан Гігаль нещодавно виявили дивну скам'янілість, яка доводить факт потопу, а не дощового клімату.

Ці двоє працюють на комплексі в Гізі вже більше двадцяти років, проте вони вважають, що це найважливіша подія, з якою вони коли-небудь стикалися.

Піраміди та Сфінкс могли тривалий час знаходитися під водою_3

Саме відкриття сталося випадково. Дослідники під час чергових розкопок натрапили на щось дуже схоже на скам'янілого ехіноїда, морського їжака, вік якого приблизно кілька тисяч років.

“Ми можемо ясно побачити первозданний стан та найдрібніші деталі перфорації екзоскелета ехіноїду” – написали експерти.

Але морські їжаки не живуть у дощових калюжах, вони живуть на морському дні. Тому, як вважають експерти, у давнину, на місці храму Менкаура (Мікеріна) була велика та глибока лагуна, яка затопила все, що було поряд із Великим Сфінксом.

До речі, це відкриття підтверджує теорію професора Роберта М. Шоха, який ще в 90-х роках стверджував, що стародавні споруди на плато Гіза набагато старші, ніж вважають. Відповідно до теорії доктора Шоха, вік Сфінкса датується між 5000 та 9000 роками до нашої ери.

Читайте також:
Життя
Міжнародна команда науковців дослідила функціонал і зовнішність земного ядра. Їхня мета — з'ясувати, який у нього тип теплової конвекції.
23 квітня, 21:41
Життя
Деякі пробіотики сприятливо впливають на організм під час низки захворювань, зокрема метаболічних. Раніше на це не звертали уваги.
21 квітня, 19:49
Світ
Під час приголомшливого експерименту науковці отримали золото завтовшки з атом. Вони використали старовинну ковальську методику.
19 квітня, 06:01
Історія
У Теотіуакані виявили сліди кількох давніх землетрусів. Перші із них сприяли процвітанню міста, а останнє — його остаточному занепаду.
17 квітня, 21:49
Життя
Холоднокровні земноводні істоти видають крики, які люди не чують. Встановити цей факт вдалося у бразильських тропічних лісах.
15 квітня, 21:39
Історія
Наше прадавнє минуле досі припадає пилом попри численні розвідки. Дослідники зосереджуються на одному предметі, не бачачи загальної картини.
11 квітня, 19:36