Пирятинська громадськість обговорила схему планування перспективної розбудови території міста

ПОЛТАВА
05.12.2019, 09:55
Громадські слухання у Пирятині
Громадські слухання у Пирятині

У Пирятині відбулися громадські слухання з приводу випрацювання схеми розвитку і стратегічно-екологічної оцінки міської об’єднаної територіальної громади.

Про зустріч влади з представниками громадськості, лісгоспу, старостами прилеглих сіл Олександрівка і Калиновий Міст, керівниками комунальних підприємств і начальником районної філії АТ "Лубнигаз" інформує сайт Пирятинської міськради.

План майбутнього розвитку ОТГ, її інфраструктури, закладів охорони здоров'я та освіти, розрахований на 20 років, представили присутнім запрошені фахівці Українського науково-проєкного інституту цивільного будівництва.

Спеціалісти з відповідних напрямків також проінформували громадськість з приводу необхідності проведення комплексної оцінки території Пирятинської громади у зв'язку з наявною демографічною ситуацією та її зміною у найближчі десятиліття.

Читайте також:
Після багатьох десятиліть совєцького "забуття" Пирятин повертає свою справжню історію.
15 червня, 09:27
У Пирятинській об'єднаній територіальній громаді планують встановити дзеркала і попереджувальні знаки з метою убезпечити автодорожній рух.
13 травня, 09:18
У Пирятинській міській раді обговорили запровадження інтелектуального проєкту "Smart-City" у системі вуличного освітлення.
23 квітня, 08:50
На одному з головних спортивних об'єктів Пирятина — міському іподромі, — планують здійснити реконструкцію.
29.11.2019, 10:20
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
09:18