Влада Пирятина взялася за упорядкування історичної спадщини міста

ІСТОРІЯ
15.06.2020, 09:27
Влада Пирятина взялася за упорядкування історичної спадщини міста

Після багатьох десятиліть совєцького "забуття" Пирятин повертає свою справжню історію.

Засідання відділу культури й туризму міської ради з відповідного питання відбулося в неділю, 14 червня, йдеться у звіті органу місцевого самоврядування.

Першим кроком на цьому шляху стало нещодавно видані 2 краєзнавчі нариси місцевих авторів — Олександра Вовка та Олександра Рудковського.

Реалізація збереження культурної спадщини відбувається згідно з затвердженою 28 травня 2020 року "Програмою розвитку туризму у Пирятинській міській ОТГ", в якій також беруть участь представники громадськості та історики.

Станом на тепер вже напрацьовано робочий план щодо дослідження пам’яток культури та їхньої популяризації шляхом включення до майбутніх перспективних туристичних маршрутів.

«Після змістовних лекцій та практики в розшифровці давніх надписів, краєзнавці провели польове дослідження безпосередньо на міському цвинтарі. Зараз триває дослідження фрагментів бруківки, яку видно з-під старого асфальту на багатьох вулицях міста, зокрема, на Успенській вулиці, покладеній після Другої світової війни з матеріалів із розібраної Успенської церкви», — наголосили у міськраді.

Читайте також:
У Пирятинській об'єднаній територіальній громаді планують встановити дзеркала і попереджувальні знаки з метою убезпечити автодорожній рух.
13.05.2020, 09:18
У Пирятинській міській раді обговорили запровадження інтелектуального проєкту "Smart-City" у системі вуличного освітлення.
23.04.2020, 08:50
У Пирятині відбулися громадські слухання з приводу випрацювання схеми розвитку і стратегічно-екологічної оцінки міської об’єднаної територіальної громади.
05.12.2019, 09:55
На одному з головних спортивних об'єктів Пирятина — міському іподромі, — планують здійснити реконструкцію.
29.11.2019, 10:20
Він — один із найбільш недооцінених керівників українського визвольного руху, вкрай маловідомий загалу.
вчора, 09:42
6 років тому від постійних ворожих артилерійських обстрілів завалилася диспетчерська вежа міжнародного летовища у Донецьку.
16 січня, 17:45