У Пирятині провели обговорення щодо проєкту оновлення іподрому

ПОЛТАВА
29.11.2019, 10:20
Обговорення оновлення іподрому
Обговорення оновлення іподрому

На одному з головних спортивних об'єктів Пирятина — міському іподромі, — планують здійснити реконструкцію.

Про подальші перспективи об'єкту йшлося під час робочої зустрічі міського голови з новим власником іподрому 27 листопада, повідомляє сайт органу місцевого самоврядування.

Мером Пирятина було наголошено на створенні місця не тільки для кінних змагань міжнародного рівня, але й реабілітаційного центру для дітей, котрі мають порушення опорно-рухового апарату.

Крім того, міська влада дала дозвіл на встановлення сонячної електростанції потужністю 1 МВт на території іподрому з метою забезпечення господарства необхідною електроенергією.

Читайте також:
У Пирятинській об'єднаній територіальній громаді планують встановити дзеркала і попереджувальні знаки з метою убезпечити автодорожній рух.
13 травня, 09:18
У Пирятинській міській раді обговорили запровадження інтелектуального проєкту "Smart-City" у системі вуличного освітлення.
23 квітня, 08:50
У Пирятині відбулися громадські слухання з приводу випрацювання схеми розвитку і стратегічно-екологічної оцінки міської об’єднаної територіальної громади.
05.12.2019, 09:55
Полтавці мають змогу ознайомитись з 56 полотнами з закритої сімейної колекції майстра.
13:30
Підприємці придбали апарат штучної вентиляції легень і засоби захисту для потреб Центральної районної лікарні у Нових Санжарах.
11:22
Важливий захід для довкілля Пирятинської громади – збереження прибережної зони річки Удай у належному стані.
08:56