Південна Корея та США ведуть перемовини про модернізацію ООН

СВІТ
12.01.2023, 22:47
Південна Корея та США ведуть перемовини про модернізацію ООН
Фото: google

Південна Корея та Сполучені Штати обговорюють, як модернізувати командування ООН під проводом США.

Сеул сприйняв 70-ту річницю альянсу між США та Південною Кореєю як можливість запропонувати всебічні перемовини з питання оновлення оперативної системи командування ООН. Ці плани були одними з основних політичних завдань Міністерства оборони Південної Кореї на 2023 рік. Обидві сторони вели переговори щодо пошуку «найкращої форми командування ООН для виконання двох ключових місій», погоджених Сеулом і Вашингтоном, сказав чиновник, який побажав залишитися анонімним.
За словами офіційних осіб, Південна Корея поставила за мету завершити переговори зі США та оприлюднити публічну заяву на основі результатів протягом цього року.

Окрім Південної Кореї та США визначено 16 держав, які мають надати військову та інші форми підтримки в разі виникнення надзвичайної ситуації на Корейському півострові. До цих країн належать Австралія, Бельгія, Канада, Колумбія, Данія, Франція, Греція, Італія, Нідерланди, Нова Зеландія, Норвегія, Філіппіни, Південна Африка, Таїланд, Туреччина та Сполучене Королівство.

Міністерство оборони Південної Кореї додатково планує взяти на себе ініціативу щодо запуску «суттєвих» багатосторонніх дискусій щодо процедур того, як ці країни зможуть відправити свої сили на Корейський півострів у надзвичайних ситуаціях.
Міністерство оборони Південної Кореї та Міністерство оборони США мають намір організувати спільні навчання у лютому в США, щоб знайти оптимальну політичну відповідь у змодельованих сценаріях надзвичайних ситуацій, включаючи застосування ядерної зброї. Південна Корея та США також погодилися провести весняні комбіновані польові навчання під назвою «Щит свободи».

Попри ескалацію північнокорейської ракетної та ядерної загрози, південнокорейська армія значною мірою покладається на засоби США для розвідки, спостереження та розвідки. Південнокорейські військові планують до 2025 року вивести на орбіту в цілому п'ять супутників-розвідників, щоб скоротити інтервал між спостереженнями за одним і тим же місцем.
Цього року військові також запустять перший мікросупутник за допомогою твердопаливної космічної ракети. Пізніше буде запущено групу мікросупутників для військового спостереження та розвідки.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Генсек ООН заявив, що Ізраїль спровокував палестинську сторону.
25.10.2023, 06:45
Світ
Пропонують більше постійних членів, але без права вето
13.06.2023, 09:05
Світ
США не видали візу для коня путіна лаврова
13.04.2023, 13:41
Світ
Вона головуватиме в радбезі протягом місяця.
01.04.2023, 12:15
Життя
Звіт ООН закликає до перегляду соціального захисту в міру старіння світу
16.01.2023, 22:31
Світ
Лише питання часу, коли дії росії дискредитують та зруйнують всю систему ООН.
26.12.2022, 16:27