Поблизу Лубен стався вибух на магістральному газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород

КРИМІНАЛ
09 січня, 18:40
Фото з місця події
Фото з місця події

Новина оновлюється

Сьогодні, близько 16 години, поблизу міста Лубни пролунав потужний вибух та почалась пожежа.

Кореспондент Останнього Бастіону, який перебуває на місці назвичайної події, надав нам відео наслідків вибуху на газогоні.

Інформації про потерпілих поки не має.

Вибух стався на магістральному газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород, який обслуговує «Оператор газотранспортної системи України» (Укртрансгаз). Стався вибух на ділянці, поблизу с. Калайдинці.

За нашою інформацією причиною вибуху стала розгерметизація газопроводу на ГРС «Новаки». Ми підозрюємо, що причиною вибуху стала чергова спроба крадіжки з газогону.

Хочемо наголосити, що "Останній Бастіон" неодноразово оприлюднював матеріали про хронічні проблеми у сфері охорони об’єктів нафтогазової галузі.

Проблеми з розкраданнями на газогонах Полтавщини не новина, адже професіоналів, які тривалий охороняли газогони, вигнали через те, що вони не давали наживатися на розкраданні, чому тепер сприяють так звані "мертві душі".

Визначальну роль у масштабних розкраданнях на газогонах відіграє і поліція під пильним керівництвом Івана Вигівського, котрий прикриває кричущі факти системного розкрадання з газогонів та отримує від цього неабиякий зиск.

Кореспондент Останнього Бастіону перебуває на місці НП та буде інформувати вас про розвиток ситуації на місці Надзвичайної події.

Наш кореспондент з місця події повідомляє, що станом на 19:40 9 січня пожежу на магістральному газогоні не локалізовано. На місці вибуху та пожежі працють рятувальники, котрі намагаються встановити що підтримує горіння.

Читайте також:
У результаті аварії на шахті "Золоте" загинув один із двох гірників, які опинилися під завалами на глибині понад 600 метрів.
29.12.2020, 10:12
Поранення військового оцінюються як середньої тяжкості.
15.09.2020, 14:42
У приватному секторі Миргорода стався вибух, під час якого травмувалися 67-річний власник домоволодіння та його 37-річний син.
19.06.2020, 09:18
33-річного оперуповноваженого Державної фіскальної служби у Мелітополі затримали "на гарячому" під час одержання неправомірної вигоди.
10:09
“Знайомтеся, — це екссуддя Господарського суду Івано-Франківської області Юрій Грица”.
вчора, 14:29
"Реформовані" правоохоронці Арсена Авакова не припиняють дивувати своєю жадібністю та безкарністю.
23 січня, 19:54