Полтавщина потерпає від масових крадіжок

ПОЛТАВА
17.10.2020, 17:06
І. Вигівський та М. Черніков
І. Вигівський та М. Черніков

Луганський ДАІшник, очолюючи найжирніший райвідділ на Полтавщині, разом із розкраданням надр, лісу, землі, долучився до розкрадань газоліну.

Як повідомляють "Останньому Бастіону" мешканці сіл Рунівщина, Божківське, Надержинщина Полтавського району, начальник Полтавського райвідділу поліції Черніков М.В., за вказівкою начальника ГУ НП у Полтавській області Вигівського, дав "зелене світло" розкрадачам газоконденсату на території Полтавського району.

Територією вказаних сіл проходить конденсатопровід "Укргазвидобування", з якого спритні ділки, під егідою Чернікова, здійснюють систематичні крадіжки газового конденсату.

Раніше "Останній Бастіон" уже повідомляв про те, як на території Новоселівської ОТГ представники "Онуру", під егідою начальника поліції Чернікова, організували розкрадання майна громади в особливо великих розмірах.

Нагадуємо начальнику Полтавського районного відділу поліції Чернікову М.В., що, незважаючи на його запевнення у тому, що незаконну вирубку дубів у Полтавському районі поблизу Буланово та інших сіл Полтавського району здійснювали діючі працівники УСБУ у Полтавській області, відповідальність за невжиття заходів реагування несе він особисто.

Чергова врізка у трубу з газоконденсатом у Полтавському районі
Чергова врізка у трубу з газоконденсатом у Полтавському районі
Читайте також:
Начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області Олег Бех подав у відставку.
19 серпня, 16:50
Двох оперуповноважених Павлоградського райвідділу поліції Дніпропетровської області упіймали під час отримання наркотичної речовини.
24 квітня, 13:34
Керівництво поліції на Прикарпатті здійснює побори серед правоохоронців, які мають за свій кошт купувати паливо і ремонтувати відділки.
08 лютого, 11:16