«Подаруйте наркоманам календар»

Опінії
16.02.2022, 16:30
«Подаруйте наркоманам календар»
Фото: © Aleksey Zimin

Найлегітимніше звернення громадян з приводу штампування державних свят зеленою цвіллю.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Сьогодні, вранці 16 лютого, прошкуючи до роботи, спостерігали за хлопцями у комунальних одностроях, котрі вставляли синьо-жовті прапорці у металеві конструкції вздовж Каштанової алеї. Про щось бубоніли між собою. Ми навіть знаємо про що.

Певно, коментували ранковий ультрапафосний спіч очільників Верховної Ради України Руслана Стефанчука і Олександра Корнієнка з нагоди встановлення нового всенародного свята – Дня єднання. Ми цих обох теж почули.

Патетичні фрази, вишукані слова, пропікаючі до кісток епітети й вітіюваті метафори дворецьких аж скапували любов'ю до рідного народу, готовністю огрядні животи свої покласти на олтар суверенності своїх хуторів, економічного процвітання на окремо взятій житловій площі і доступу перших, других і третіх ледь до скумбрії по вісім. Декілька разів у контексті злипання був згаданий першовідкривач усього на світі включно з колесом, паровим двигуном і вакциною Пфайзер.

Поспішали до верстата, то й не почули ще одного «полум'яного діджея». Немає сумніву що фігляр на прізвисько Браун теж зморозив свої п'ять копійок про особливу роль блазня у єднанні ашкеназі з автохтонним козацтвом.

І глибше розуміємо свого Леоніда Талалая, який теж, бідолаха, трохи раніше бідкався з приводу «світського бомонду з бандюг і повій»:

…Ох, як холодно, Господи, холодно, холодно, ти накрий мене снігом, морозом зігрій…

Якщо бункерному щуру захочеться одним махом компенсувати втрати від проваленого бліц-крігу 16 лютого, йому не треба нічого вигадувати – за нього попрацювала нікчеми з команди найЗеленішого.

Наш «патріот», після того, як увесь світовий бомонд витер об нього ноги у процесі умиротворення Мюнхена-38 Москви-22, вигадав ще один привід доточити величі до своєї клоунячої парсуни – оголосив свій День соборності 2.0, через два тижні після справжнього. Ні страму, ні совісті.

Годі шукати приклади переконливішої девальвації інституцій держави.
ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ
На капітолійських пагорбах Оттави нині спекотно, опозиція звинуватила уряд у намаганні ухилитися від фінансово-економічного тиску на РФ.
03 лютого, 07:58
Опінії
Це і є справжня вартість гасел про «євроінтеграцію» від «нових облич» «Слуг народу».
07.09.2022, 10:25
Світ
Пожежі, які прямо зараз вирують у передмісті столиці Сакартвело, не були випадковістю, а є справою рук нечесних провладних забудовників.
06.09.2022, 20:18
Опінії
Це вам, люди, за те, що злили олію з мізків. За те, що гідність розміняли на атракціон зі совковим клоуном на манежі
15.08.2022, 12:45
Опінії
Депутат Безугла від свого неймовірного розуму влізла в конфлікт з волонтерами
13.08.2022, 15:10
Опінії
Немає на вас Люка Бессона, пінкертони балаганні.
12.08.2022, 12:21