Податківців-хабарників затримали в Одеській області

КРИМІНАЛ
15 лютого, 11:56
Податківців-хабарників затримали в Одеській області

У структурі вітчизняної податкової служби роками квітне корупція, лише поодинокі правопорушники попадаються "на гарячому".

Свідченням цього є викриття двох "підприємливих" чиновників на Одещині за отримання чималої грошової суми неправомірної вигоди.

Фотозвіт із місця події оприлюднив Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що неназвані фігуранти провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України налагодили корупційний механізм видачі довідок про відсутність податкової заборгованості для участі у тендерних закупівлях.

«За винагороду податківці сприяли у безперешкодній видачі довідок для участі у тендерах. Кошти вони отримували у кілька етапів. Один із податківців отримав 16 500 гривень неправомірної вигоди, а його колега – 13 500. Останній з метою прикриття протиправної діяльності отримував кошти на визначений ним картковий рахунок. Обидва фігуранти затримані у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України», – прокоментували ситуацію у пресслужбі Нацполіції.

Водночас станом на тепер вирішується питання про повідомлення затриманим податківцям-корупціонерам підозри; правоохоронці ж здійснюють досудове розслідування.

Також не варто забувати, що подібні випадки не є поодинокими, адже зазвичай порушники чинного законодавства намагаються уникнути відповідальності, підкупивши поліцію, прокуратуру чи суди.

Своєю чергою, як раніше інформував "Останній Бастіон", НАБУ і САП викрили на хабарі депутата Київської міської ради з лав президентської партії "Слуга народу".

Читайте також:
Політика
У корупційному казані Дніпропетровської облради опинилися навіть котельні
25 листопада, 15:01
Політика
Вкравши мільярди на великому крадівництві імені Володимира Оманського, Onur взялися за добування графіту
23 листопада, 13:55
Опінії
Тому, що це – не його.
19 листопада, 14:21
Новини
В Україні зараз немає корупції, багато корупціонерів виїхали, - Володимир Оманський на Bloomberg New Economy Forum
18 листопада, 15:40
Політика
Хто прибрав до рук «Бурштин України»
18 листопада, 12:45