Податкова служба відновлює корупціонерів часів Януковича

ПОЛІТИКА
20.12.2021, 14:34
Податкова служба відновлює корупціонерів часів Януковича
Фото: bastion.tv

У центральному апараті Державної податкової служби тривають кадрові ротації – на посади призначають відверто сумнівних осіб.

Матеріал відповідного журналістського розслідування підготувало й оприлюднило видання "РБК-Україна, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що керує вказаним процесом ніхто інший, як "слуга неукраїнського народу" і голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Саме з подачі цього депутата на службу у податкову повертаються кадри, тісно пов'язані з олігархом часів президентства Віктора Януковича – Сергієм Курченком.

Як днями зауважив особисто Гетманцев, спроби поставити у відомство "нормальну людину" не мали успіху, оскільки "система  засмоктує та псує всіх кандидатів", але Зе-команда налаштована діяти рішуче.

«Теперішній в.о. голови ДФС Михайло Титарчук з ініціативи Данила Гетманцева розпочав масові перевірки українських підприємців. До слова, Титарчук повністю курується Гетманцевим і останнім часом бездоганно виконує все, що нардеп рекомендує. Заступником голови ДПС на початку грудня цього року призначено Тетяну Кирієнко, яка також працювала за квотою Гетманцева членом комісії з азартних ігор. Власне з Кирієнко Гетманцев розглядатиме гучну справу "Синево", адже компанії необґрунтовано донарахували 1,1 млрд грн штрафів за результатами так званої планової перевірки», – йдеться у матеріалі "РБК-Україна".

Не обійшлося і без тіні Курченка – одним із ключових кадрових радників чинного голови податкового комітету є Ігор Бондаренко.

Він до 2014 року обіймав посаду керівника ДУ Міндоходів у Києві та відкрито обслуговував інтереси наближених до "сім'ї" Януковича олігархів, зокрема Юрія Іванющенка і того ж таки Курченка.

За версією "РБК-Україна", Бондаренко також був фігурантом гучної операції "генерали на гелікоптерах", коли прокуратура затримала кілька десятків нечистих на руку керівників податкової інспекції, районних та обласних управлінь – і гелікоптерами привезла їх до Києва.

Тепер же людина з оточення прокремлівського олігарха Курченка приставлена Зе-командою на службу у податкову з єдиною метою – допомагати нечистій на руку владі грабувати український народ, бажано методами Януковича, котрі Гетманцев із поплічниками у Верховній Раді легалізують відповідними законами.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Банкова шукає новий спосіб забрати народні гроші, але підприємці й надалі пасивні.

Читайте також:
Політика
Вітчизняні журналісти щоденно ризикують своїм життя і здоров'ям, аби донести правду про звірства і воєнні злочини Росії.
03 травня, 20:32
Політика
Держкомпанії приховують заробітки топменеджерів, бо це… «негативно вплине на діяльність»
08 квітня, 10:09
Полтава
Відповідальні за підтримання у належному стані та розвиток благоустрою нашої громади чиновники хизуються прогулянками у дорогезному вбранні.
29 березня, 16:53
Полтава
Мікроавтобус мають поставити підприємству у квітні
29 березня, 13:35
Політика
Колаборанти з Полтавської міської і з Полтавської обласної ради виявилися найбільш закритими.
27 березня, 11:45
Політика
Не встиг син дисидентів, учасник бойових дій і свідомий патріот Оксен Лісовий стати урядовцем, як одразу проти нього зчинився скандал.
23 березня, 18:17