Подивимося, як він застосовує закон до своїх друзів

ПОЛІТИКА
07.05.2023, 09:15
Подивимося, як він застосовує закон до своїх друзів

Гео Лерос просить Зеленського відреагувати на ізраїльський паспорт Тимура Міндіча

Тимур Міндіч, якого ЗМІ називають бізнес-партнером і другом Володимира Зеленського, має паспорт Ізраїля.

Нардеп Гео Лерос направив лист до РНБО та Володимира Зеленського з проханням відреагувати на факт подвійного громадянства Міндіча - позбавити його українського громадянства та ввести санкції.

Про це заявив Лерос у своєму відеозверненні:

"Окрім Юрія Голика ізраїльський паспорт є у Тимура Міндіча. А Тимур Міндіч є головним бізнес-партнером Володимира Зеленського і найближчим його другом.

Є велика кількість журналістських розслідувань про те, що Тимур Міндіч є надзвичайно наближеною людиною до Володимира Зеленського, починаючи ще з "95 кварталу".

Елементарно, свій день народження президент Володимир Зеленський святкував у квартирі Тимура Міндіча.

Недавно проти Тимура Міндіча і першого помічника президента України Сергія Шефіра Сергій Ігнатовський (це колишній заступник голови Фонду держмайна) дав показання у НАБУ.

Зі слів Ігнатовського, головними переговірниками від Офісу президента з Фондом держмайна були саме Тимур Міндіч та Сергій Шефір. Елементарний приклад, від їхньої змови з Офісом президента та Фондом держмайна наш бюджет втратив 500 млн грн.

Елементарний приклад, у 2020 році за ініціативою Офісу президента був відмінений конкурс на постачальника сировини на Одеський припортовий завод. У наслідок цього, перемогла своя потрібна компанія "Агрогазтрейдінг".

В Офісі президента були цим дуже сильно задоволені. Вони чудово розуміли, що тепер у величезній кількості будуть отримувати з Одеського припортового заводу "чорний кеш". Взагалі, тема з позбавленням громадянства стала для Зеленського прикольною темою для маніпуляцій.

Одних він позбавляє громадянства, а своїм друзям можна абсолютно все. Давайте подивимося, як він свого партнера Тимура Міндіча позбавить громадянства. Я відправляю лист до РНБО та до Зеленського, нехай вводить санкції та позбавляє його громадянства. А ми подивимося, як він застосовує закон до своїх друзів", - заявив Лерос.

Читайте також:
Економіка
«Альтернативи підвищенню податків немає», в 2024 році в бюджеті не вистачає коштів на потреби ЗСУ, - Гетманцев.
24 травня, 10:24
Політика
До обшуків залучили ДСР Нацполіції - один з найкорумпованіших правоохоронних підрозділів, який контролює Олег Татаров
22 травня, 18:37
Політика
Міноборони закликало чинних військових не завантажувати застосунок «Резерв+»
21 травня, 18:09
Опінії
Ворог не тільки суне зі Сходу на Україну, він уміло зосередив свою агентуру на Печерських пагорбах Києва. А саме — на вулиці Банковій.
19 травня, 09:37
Війна
Вітчизняний шоубізнес не знає потреб нації, котра боронить країну від ворога зі Сходу. Тому досі плодяться «Свати» й «Слуга народа».
17 травня, 07:18