Походеньки корупціонерки Некрасової в Таїланді

ПОЛІТИКА
13 січня, 16:35
Походеньки корупціонерки Некрасової в Таїланді

Заступниця голови Запорізької області Некрасова зустріла Новий рік у фешенебельному готелі Таїланду

Заступник голови Запорізької області Злата Некрасова є однією з головних фігуранток справи з розкрадання гуманітарної допомоги.

Так, Некрасова активний блогер і в соцмережі ділиться фотографіями, як вважають, із різних країн. Так, за останнім фото журналісти провели невелике розслідування та з’ясували, де заступник голови військової адміністрації зустрічала Новий рік.

Вони встановили, що це не лише ні в Запоріжжі, а й навіть ні в Україні, а фактично на іншому кінці світу.

Щодо Злати Некрасової раніше з’являлися звинувачення на її адресу з приводу того, що вона одразу після початку військового вторгнення рф виїхала з України до Європи. Так, восени минулого року в Мережі з’явилося відео з чиновницею з бутику, повідомлялося, що знято воно було в Австрії.

"ЗаБор" звернувся до Запорізької ОВА за коментарем щодо цього скандального сюжету.

Однак там на відріз відмовилися коментувати ситуацію, що склалася.

31 грудня заступник голови Запорізької обласної військової адміністрації опублікувала фото у своїх соцмережах на тлі новорічної ялинки та написала до нього текст про важкий 2022 рік. При цьому геоміток, завдяки яким можна було б дізнатися, де зроблено фото, чиновниця не проставила.

Походеньки корупціонерки Некрасової в Таїланді_1

Так, журналісти "Запорізького центру розслідування" провели розслідування та змогли дізнатися, чи не лише в якій країні зустріла Новий рік Некрасова, а й навіть у якому готелі проживала.

"Завантаживши цей знімок у фотопошуковик від Google, ми не отримали жодного результату, отримавши купу посилань на сайти із портфоліо закордонних дизайнерів. Але досить примітні сходи з перилами, що мають три кольори, дали нам зачіпку, а наша наполегливість – результат. Посилання веде на сторінку із відгуками на Sindhorn Midtown Hotel Bangkok, де опубліковане рекламне фото, зроблене саме на сходах, біля яких стоїть біля новорічної ялинки Злата Некрасова. вулиці, а також, власне кажучи, новорічне дерево, біля якого фотографується заступник голови ЗОВА, і жовто-блакитні пакунки навколо нього", - розповідають журналісти про своє розслідування.

Завдяки відвідувачам готелю, які залишали геомітки на своїх фото у соціальних мережах, вдалося підтвердити здогади: чиновниця справді зробила цей знімок у готелі в Таїланді.

Походеньки корупціонерки Некрасової в Таїланді_3

Варто відзначити, що Sindhorn Midtown Hotel Bangkok має гарні відгуки на платформі Booking.com.

Найдешевший номер там коштує від 7,5 тисяч гривень до 17 тисяч 600 гривень (ціну без знижок і залежно від кількості спальних місць). За окрему плату в готелі можна отримати майже будь-які послуги, там є СПА, ресторан, дитяча кімната, басейн на даху з видом на Бангкок і так далі. Цікаво, що на Новий рік ціни в готелях помітно вищі. Так, вони піднімаються часом у 2, а то й у 3 рази за вартістю.

Походеньки корупціонерки Некрасової в Таїланді_5

До речі, судячи з фотографій, у тому ж готелі зустрічала Новий рік та Катерина Іванус – радниця голови Запорізької ОДА з інформаційної політики. Відомо, що вона подруга Некрасової.

А ось про її звільнення чи відставку з посади нічого невідомо.

І з початком військової агресії у лютому минулого року вони зникли із Запоріжжя з Некрасовою разом. За заявою низки видань та нардепа Юлії Яцик, Некрасова тоді виїхала за кордон.

А судячи з фото, за кордоном опинилася й Іванус. До речі, рейс із Варшави до Бангкока теж не дешевий і коштує близько 27-32 тисяч гривень на людину.

Варто зазначити, що в соцмережі користувачі висловлюють, м’яко кажучи, своє обурення щодо поведінки заступника голови військової адміністрації Злати Некрасової та в телеграм-каналах з’являються такі колажі.

Походеньки корупціонерки Некрасової в Таїланді_7
Походеньки корупціонерки Некрасової в Таїланді_9
Походеньки корупціонерки Некрасової в Таїланді_11

Що відбувалося навколо Злати Некрасової у 2022 році?

Нагадаємо, наприкінці серпня НАБУ та СБУ провели резонансні обшуки у низки запорізьких чиновників у справі про розкрадання гуманітарної допомоги. Серед них були Злата Некрасова, Катерина Симонова, Віктор Щербина, Анатолій Куртєв, Анатолій Васюк та інші.

Майже через місяць з моменту обшуків заступник голови Запорізької області Злата Некрасова, яка згідно з слідчими документами, є головним фігурантом цієї справи, виступила з публічною заявою. Так, у своєму відеозверненні вона спробувала переконати запорожців, що ні в чому не винна і це була перевірка силовиків.

Проте "звичайна перевірка" стала дуже резонансною і за Парламенту навіть було створено спеціальну комісію з розслідування нецільового використання гуманітарної допомоги. Цікаво, що до цієї комісії не увійшов жоден запорізький нардеп.

До речі, на засіданні слідчої комісії у Києві у жовтні було присутнє і керівництво Запорізької ОВА та міськради Запоріжжя. Була тут і Злата Некрасова.

Після цього стало відомо, що Некрасову позбавили частини повноважень у Запорізькій обласній військовій адміністрації. При цьому у ЗОВА повідомили "ЗаБору", що жодних документів на звільнення Некрасової на сьогодні немає.

Також нещодавно Злата Некрасова та Віктор Щербина подали до суду апеляцію з проханням повернути телефони, які у них вилучили під час обшуків НАБУ та СБУ. Однак повернути не вдалося, оскільки Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду визнала телефони чиновниці та депутата доказами щодо розкрадання гуманітарної допомоги.

Походеньки корупціонерки Некрасової в Таїланді_13

Джерело

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Провладні політики за останній рік звикли говорити, що їм заманеться. А відтак, вони не дуже зважають на наслідки.
26 березня, 16:09
Опінії
Голова держави Андрій Єрмак і Володимир Оманський чомусь мовчать про причини блискавичної окупації Херсонщини та інших регіонів
24 березня, 14:25
Політика
"Слугам неукраїнського народу" до вподоби зберігати успадкований від попередників устрій, де громадяни – керований охлос, а вони – патриції.
21 березня, 19:52
Політика
Телеканали підняли розцінки на 25% у порівнянні з минулим роком
21 березня, 12:41
Опінії
Політично стурбовані громадяни бідкаються, що, мовляв, глава держави Андрій Єрмак оточив себе усілякими пройдисвітами
17 березня, 10:35
Політика
В Офісі Президента Голобородька як вогню бояться українських захисників. Голова держави Андрій Єрмак укотре зробив "хід конем".
14 березня, 21:08