Походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»

Виміри
04 липня, 11:15

Частина друга. Як СБУ зачистило Реєстр судових рішень

Продовження історії дивних походеньок пенсіонера-контррозвідника  Віктора Борзілова за КПП «Ізварине».

7 листопада Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №817/2019 «Про призначення Є. Борзілова начальником Управління Служби безпеки України в Полтавській області». Відповідний документ був опублікований на сайті президента.

Походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»_1

Останній Бастіон неодноразово згадував Євгена Борзілова у своїх публікаціях. На жаль, ці публікації стосувалися не здобутків УСБУ в Полтавській області за часів керівництва Борзілова, а корупційних схем, які покриваються Євгеном Вікторовичем. Мало того, що очолюваному паном відомству належить займатися діаметрально протилежним – ВИКРИТТЯМ тих клятих схем, що оповили Україну як той павук муху, так дуже своєрідне розуміння боротьби зі «схематозом» не робить честі ні службі, ні самому Борзілову.

Але рік тому нашу увагу привернула власне не персона Євгена Борзілова, а його тата Віктора Борзілова.

За даними відкритих джерел, батько Євгена Борзілова народився у Волгоградській області російської федерації. Він – військовий, був контррозвідником. На момент призначення Євгена Борзілова на посаду, його тато був активним користувачем «Однокласників», де постійно публікував світлини з родичами. Зокрема, із сином. То як вам отакий піар для есбеушника?

Походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»_3

Віктор Борзілов, як і його син Євген, був контррозвідником і вийшов на пенсію у чині підполковника. Мусимо зауважити, що пенсіонер Віктор Борзілов є особою, яка могла б зацікавити спецслужби інших країн, зокрема і в першу чергу – спецслужби Московії, які ведуть агресивну гібридну війну з Україною.

Тож, враховуючи оці обставини, досить дивний вигляд мають факти з біографії Віктора Борзілова, які нам стали відомі під час журналістського розслідування.

Повертаючись до подій російсько-української війни, згадаємо 2015 рік.

У ніч з 20 на 21 червня 2014 року прикордонники, знищивши техніку та озброєння, покинули пункт пропуску «Ізварине». Вибралися вони назад в Україну аж у Міловому, що за дві сотні кілометрів звідти.

Після цього «Ізварине» ще декілька разів переходило з рук у руки, а від 7 серпня 2014-го там господарюють бойовики. Незабаром стали з’являтися повідомлення, що саме через нього проходять «гумконвої» з Росії.

Офіційно пункт пропуску «Ізварине» перестав працювати 13 травня 2014 року.

Яким же було наше здивування, коли дізналися, що Віктор Борзілов 24 травня 2016 року здійснив незаконний перетин кордону через закритий пункт пропуску Ізварине в Луганській області!

Як нам стало відомо, у 2016 році Сватівський районний суд Луганської області розглядав адміністративну справу про адміністративне правопорушення, що надійшла з відділу прикордонної служби «Мілове» ім. В. Банних Луганського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України щодо притягнення до адміністративної відповідальності Віктора Федоровича Борзілова за ч.1 ст. 204-1 КУпАП.

Походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»_5

З матеріалів справи дізнаємося, що Віктор Борзілов 24.05.16 р. здійснив незаконне перетинання Державного кордону України без дозволу відповідних органів влади в закритому пункті пропуску Ізварине.

Походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»_7
Походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»_9

Погодьтеся, шановні, ситуація направду доволі неоднозначна – колишній контррозвідник, син якого обіймає керівні посади в Службі Безпеки України, здійснює незаконний перетин кордону з російською федерацією через пункт пропуску, який понад рік контролюється терористами та Російськими спецслужбами! Він що – за «язиком» ходив? Чи виконував надсекретне доручення командування? У судовій справі на це – жодного натяку.

Віктор Борзілов не був покараний за вчинене правопорушення. Бо за налагодженою схемою прикордонники надто пізно звернулися до суду, атож справу було закрито у зв'язку з тим, що стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.

Чим керувалися прикордонники, не поспішаючи притягувати Віктора Федоровича до відповідальності, що допомогло останньому уникнути відповідальності за вчинене правопорушення, ми не знаємо.

Однак, факт незаконного перетину державного кордону було зафіксовано і, на нашу думку, Служба Безпеки України мала б зацікавитися відвідинами Віктором Борзіловим Російської Федерації.

Та для Віктора Борзілова не виникло жодних проблем – пенсіонер-контррозвідник із шлейфом нез'ясованих і сумнівних обставин перебуває на свободі та насолоджується життям. Дозволимо собі припустити, що всі можливі проблеми, пов'язані із загадковим вояжом Віктора Федоровича до ворожої рф, легко міг вирішити його син Євген, який займав керівні посади в Службі Безпеки України.

І не слід забувати, що Віктор Борзілов – не якийсь пересічний громадянин України, як ми з вами. Віктор Федорович – колишній контррозвідник, котрий мав доступ до державної таємниці, а його син займає керівні посади в Службі Безпеки України.

Ще дивніше те, що Віктор Борзілов вільно здійснив перетин державного кордону і питань до нього не виникло не лише в Української сторони, а й з боку прикордонників ФСБ рф. І це тоді, коли держава-агресор неодноразово ув'язнювала українських громадян, звинувачуючи їх в тероризмі та шпигунстві.

Але на цьому історія не закінчилася...

Євгена Борзілова дуже розлютило те, що ми оприлюднили інформацію про дивні походеньки його батька.

Ми були дуже здивовані, коли виявили, що дивним чином, судова справа № 426/15421/16-п перестала відображатися при пошуку на сайті Судова Влада України/Стан розгляду справ.

Походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»_11
Походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»_13
Походеньки пенсіонера-контррозвідника за КПП «Ізварине»_15

Нагадаємо, що з 24 лютого доступ до реєстру судових рішень було заблоковано “з міркувань національної безпеки”. Схоже, що закриття реєстру судових рішень використали для того, щоб підчистити його від “незручних” судових справ.

Останній Бастіон направив запит до Державної Судової Адміністрації України з приводу зникнення судової справи № 426/15421/16-п з реєстру судових рішень та сайту Судова Влада України/Стан розгляду справ.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Політика
Харківський схемник Мандріков йде на підвищення до Полтави
28 липня, 11:47
Кримінал
Посадовці ДПСС підозрюються в організації схеми з фіктивною фірмою, яка мала перемагати в тендерах.
14 липня, 16:15
Опінії
Закликаю не звертати на це уваги!
13 липня, 13:55