Кілометр браконьєрських сіток із рибою вилучено на Полтавщині

КРИМІНАЛ
25 березня, 06:09
Кілометр браконьєрських сіток із рибою вилучено на Полтавщині

Акваторію Кременчуцького водосховища очищено від заборонених знарядь лову. Їх виявлено у межах сіл Пронозівка і Кагамлик Градизької громади.

Відповідний фотозвіт із місця події оприлюднила пресслужба Полтавського рибоохоронного патруля. Інспектори вилучили, опломбували та відправили на зберігання для подальшого знищення 14 безгосподарських сіток.

Зазначається, що заборонені знаряддя для масового вилову біоресурсів виявлено під час чергового профілактичного рейду Кременчуцьким водосховищем, спрямованого на запобігання грубих порушень правил рибальства. За результатами роботи складено акти виявлення та вилучення безгосподарського майна.

Окремо уточнюється, як під час рейду було також вилучено рибу — лящ, карась сріблястий та плоскирка загальною вагою 33 кілограми. Наведені біоресурси інспектори здали згідно із договором до рибоприймального пункту для реалізації із подальшим перерахуванням коштів до державного бюджету.

Натомість «Останній Бастіон» закликає читачів не забувати про те, як на Одещині браконьєри вбили 125-кілограмову червонокнижну білугу. На тлі повномасштабної російської агресії у тилу активізувалися зловмисники, для яких українська флора і фауна лише чергова нажива.

Читайте також:
Кримінал
Спритні на руку ділки продовжують незаконно виловлювати біоресурси нашого краю. На жаль, порушників не вдається затримати «на гарячому».
03 липня, 20:32
Полтава
3 км незаконно встановлених сіток виявили в акваторії Кременчуцького водосховища. Знаряддя можуть належати порушникам із сусідньої області.
26 червня, 21:41
Полтава
Поліція спільно з природоохоронцями вилучила півтора кілометра браконьєрських сіток у Кременчуцькому районі. Злодіїв не вдалося затримати.
19 квітня, 08:29
Полтава
Розпочався сезонний розлив найбільшої водної артерії України. Ситуація контрольована, але із міркувань безпеки заборонена навігація.
06 березня, 12:36
Полтава
Причина: (нібито) протидія випадків навмисних підпалів сухої рослинності та лісів. Йдеться про екосистеми у межах Оболонської громади.
28 лютого, 14:56
Життя
Стрімкий гірський потічок між хребтами Кордильєра Оксиденталь і Кордильєра Сентраль вперше на законодавчому рівні прирівняли до людини.
18.07.2023, 20:28