Поліція Фінляндії відловлюватиме автівки з російськими номерами

СВІТ
29.09.2023, 19:36
Поліція Фінляндії відловлюватиме автівки з російськими номерами

На норвезько-фінляндському кордоні запровадили посилені заходи безпеки. Причина — активність громадян РФ, які тікають на Захід.

Йдеться про малонаселений регіон Лапландія, який роками використовувався контрабандистами та нелегалами. Такі відомості оприлюднило видання The Barents Observer.

З'ясувалося, що державні прикордонні служби Фінляндії та Норвеґії об'єднали зусилля, спрямовані на недопущення до країн транспортних засобів із російськими номерами. Причому заборона стосується як легковиків, так і вантажівок із мотоциклами.

Додаткові сили, які цілодобово чергують на державній межі, покликані завадити в'їзду на територію Північноатлантичного альянсу і Європейського союзу громадян держави-агресорки. Водночас не уточнюється, чи допускатимуться у Фінляндію та Норвеґію російські велосипедисти з пішоходами.

Окремо уряд в Осло повідомив, що з 3 жовтня поточного року запроваджується цілковита заборона на в'їзд автівок із російськими номерами до країни. До цього норвезька ділянка сухопутного кордону лишалася останньою відкритою для жителів РФ, які могли втекти на Захід.

Як бачимо, «залізна завіса», про яку мріяли адепти путінізму, знову стала дійсністю. Режим «обложена фортеця» ввімкнено, як мінімум, до моменту розвалу держави-агресорки.

Читайте також:
Світ
Турецький лідер виступив на мітингу у південно-східній провінції Ширнак. Реджеп Тайїп Ердоган наголосив на проблемі національної безпеки.
17 березня, 10:26
Війна
Новий можливий наземний напад із Білорусі та Брянщини — приречений на поразку. Українські захисники дадуть загарбникам належну відсіч.
28.10.2023, 11:45
Війна
Російські солдати змогли збити безпілотний літальний апарат, який 18 липня залетів далеко за кордон аж у Рильський район.
18.07.2023, 19:47
Війна
Путінська "спеціальна військова операція" остаточно вийшла з-під контролю Кремля, тому російське прикордоння наїжачується фортифікаціями.
22.11.2022, 17:01
Війна
В очікуванні ймовірного нападу сил агресора з білоруської території, наші захисники на Заході України продовжують зміцнювати кордон.
11.08.2022, 17:01
Світ
Річка Дністер, яка розмежовує Україну з Молдовою, знову взята під надійний контроль прикордонників обох країн.
19.04.2022, 22:46