Політики та чиновники є «паразитами суспільства»

ПОЛІТИКА
11.09.2023, 17:57
Політики та чиновники є «паразитами суспільства»

Навіть, якби бюрократичний апарат був наскрізь просочений виключно національно свідомими кадрами, то залишився б ворожий решті населенню.

Про це в інтерв'ю впливовому іспанському виданню "El Confidencial" заявив  лібертаріанський кандидат у президенти Арґентини пан Хав'єр Мілей, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З його слів, головною загрозою будь-якому вільному суспільству є така держава, якою управляє обмежений клас номенклатури, а не широка еліта, чиї представники самотужки "вибилися у люди".

«Я скажу, певно, доволі популярну річ, але яку постійно намагаються забалакати: наші головні вороги – це держава та політики! Це шкідники суспільства, які висмоктують усі соки з громадян, особливо, прикрившись у важкі історичні періоди ура-патріотизмом. Держава, в якій свобода особистості підміняється аморфним поняттям "загальнонаціональна безпека", – це педофіл у дитячому садку, з дітьми, закутими в наручники та вимазаними у вазеліні.

Ми стоїмо віч-на-віч із державою, що загинається, демократія в якій являє собою чистий фарс, сплачений податками кожного з нас. Політики-паразити не обстоюють інтереси своїх виборців. Натомість вони приставляють пістолет до голови та змушують громадян платити за своє розкішне життя», – зазначив кандидат на посаду арґентинського президента.

Насамкінець медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що національний суверенітет і економічний розвиток держави мають відстоювати не старі кадри, а "молода кров", яка пройшла пекло війни.

Читайте також:
Економіка
Вітчизняні підприємці навіть на тлі великої війни намагаються не просто виживати, а й дотувати бюджет. «Слуги» ж олігархів його розкрадають.
05 травня, 08:12
Опінії
А якщо вдасться ще позбутися дурнів - вчетверо сильнішою.
28 лютого, 15:41
Позиція
Бюро економічної безпеки України відзвітувало про свою діяльність у 2023 році.
30.11.2023, 15:57
Опінії
З усіма "найкращими" традиціями совка...
04.08.2023, 12:21
Опінії
13 документів має оформити військовослужбовець сил ТРО ЗСУ для отримання нової форми після поранення
06.01.2023, 13:44
Політика
Попри таку увагу з боку викривачів та суспільства прокурор все одно продовжував і до речі досі продовжує працювати на своїй високій посаді.
18:05